Classicauto Cup Spała 2017

0
81
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Reklama

W weekend 20-21 maja 2017 Classicauto Cup debiutuje jako gospodarz rajdu turystycznego. Impreza odbędzie się w Spale i będzie się nazywała I Rajd Turystyczny Classicauto.

Autorami trasy będzie Komisja Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Polski oraz grupa Stado Baranów, co gwarantuje dobrą organizację i zabawę. Uczestnicy rajdu odwiedzą m.in. Spałę, Inowłódz, Tomaszów Mazowiecki i okolice. W planie zwiedzanie najciekawszych miejsc w okolicy, malownicza trasa, i próby SZ.

Rajd Turystyczny to nowość w ofercie Classicauto Cup. Odwiedzimy wspaniałe historyczne miejsca, najstarsze z XI wieku, kończąc na unikatowych na skalę światową umocnieniach z ostatniej wojny światowej. Trasa ma prawie 100 kilometrów i jest niezwykle malownicza. Będzie krótka próba sportowa, choinka nawigacyjna i zadania związane z odwiedzanymi atrakcjami.  Rajd Classicauto to również okazja spotkania z redakcją naszego magazynu, a niektórzy redaktorzy będą wam zadawali pytania na punktach kontrolnych. Rozdanie nagród odbędzie się w Karczmie Spalskiej i tam proponujemy zarezerwować sobie nocleg na hasło „Classicauto”.

W sobotę samochody będzie można obejrzeć przy zamku w Inowłodzu (ok. 14.30) później na OSiR w Inowłodzu (ok. godz. 15.20), a po godz. 16.30 w centrum Spały odbędzie się konkurs elegancji.

Do zobaczenia 20 maja!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wpisz swoje imię