wtorek, 19 marca, 2024
Strona głównaIKS wygrywa w derbach z Rzeczycą

IKS wygrywa w derbach z Rzeczycą

W niedzielę 20 października br. na boisku spalskiego COSu w meczu 9 kolejki piłkarskiej A klasy IKS podejmował odwiecznego rywala drużynę RKS Rzeczyca.

Mecze z sąsiadami dodają smaczku. Pierwsza połowa zakończyła się przewagą naszych ale bezbramkowo. W drugiej połowie była nawet poprzeczka. Dopiero w końcówce sędzia w końcu dopatrzył się przewinienia gości i podyktował rzut karny, który bezbłędnie wykonał Damian Kwaśniak. Najsłabszym punktem spotkania było właśnie sędziowanie. Główny arbiter był niepewny w swoich decyzjach i nie widział przynajmniej trzech rąk w sytuacjach podbramkowych dla IKS. Dzisiejsze zwycięstwo to było już 3 z rzędu w derbach z Rzeczycą.

LKS Radzice6-0Relax Czerniewice20 października, 15:00

W następnej kolejce zaplanowanej na 27 października na godzinę 12:30 IKS jedzie na wyjazdowe spotkanie z Luciążanką Przygłów.