G-N8HC0LQYDH G-N8HC0LQYDH
czwartek, 28 marca, 2024
Strona głównaAKTUALNOŚCIIKS rozstrzelany przez Kawalerię

IKS rozstrzelany przez Kawalerię

W sobotnie popołudnie na boisku OSiR na sztucznej murawie w Tomaszowie Mazowieckim IKS Inowłódz rozegrał kolejny sparing. Przeciwnikiem jak rok temu była drużyna Kawalerii Tomaszów Maz. Jednak wynik nie był korzystny. Poprzedni sparing obu drużyn zakończył się remisem 1:1.

Już na samym początku gry znakomitą okazję do objęcia prowadzenia miał Mariusz Stańczak, który wyszedł na czysta pozycję strzelecką. Jednak po jego strzale piłka odbiła się od poprzeczki. To koniec dobrych momentów gry IKS.

Później było tylko źle…

Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 0:3 dla WKS Kawaleria. Po przerwie trener Maciek dokonał kilku zmian, m in. bramkarza Doriana Kapronia. Jednak gra IKS nie uległa zmianie.  Przeciwnik pokazał, ładną, przemyślaną grę, którą udokumentowali to pięknymi golami strzelonymi naszej drużynie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:11. Co tu dużo mówić… Klasa A to nie klasa B.