Tak głosowali w gminie Inowłódz w wyborach do Parlamentu Europejskiego

2
832

Przedstawiamy wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego ogólne oraz z 4 obwodowych komisji wyborczych w gminie Inowłódz.

Na podstawie protokołów wyników głosowania z wszystkich okręgów wyborczych, Państwowa Komisja Wyborcza ustaliła następujące wyniki głosowania w skali kraju: Liczba wyborców uprawnionych do głosowania wyniosła 30 118 852; Liczba kart ważnych wyniosła 13 759 701, czyli frekwencja wyborcza wyniosła 45,68%.

Zbiorcze wyniki głosowania na listy kandydatów komitetów wyborczych:

LISTA NR 1: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY: 4,55%, 621 188 głosów ważnych

LISTA NR 2: KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA: 6,06%, 826 975 głosów ważnych

LISTA NR 3: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI: 38,47%, 5 249 935 głosów ważnych

LISTA NR 4: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 45,38%, 6 192 780 głosów ważnych

LISTA NR 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS: 1,24% 168 745 głosów ważnych

LISTA NR 6: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI: 0,54%, 74 013 głosów ważnych

LISTA NR 9: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT – KOALICJA: 0,06%, 7 900 głosów ważnych

LISTA NR 10: KOMITET WYBORCZY JEDNOŚĆ NARODU: 0,02%, 2 211 głosów ważnych

Podział mandatów pomiędzy komitety wyborcze

LISTA NR 2: KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA: 3 mandaty

LISTA NR 3: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI: 22 mandaty

LISTA NR 4: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 27 mandatów


Oddanych poprawnych głosów 1 462. Frekwencja w gminie Inowłódz wyniosła 45,81%

1. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Inowłodzu, ul. Spalska 5, 97-215 Inowłódz Inowłódz, Teofilów, Liciążna, Zakościele, Żądłowice

LISTA NR 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 UTECHT Waldemar Arkadiusz 12
2 GIEROWSKI Rafał 6
3 GRABARCZYK Tomasz Michał 2
4 WALCZAK Izabela Anna 3
5 LIPCZYK Zbigniew Jerzy 0
6 KORWIN-MIKKE Anna 6
7 MAZUR Joanna Sylwia 2
8 HEINZEL Alicja Anna 0
9 BARTOSIAK Tomasz 1
10 MARJAN Patryk Piotr 2
Razem 34

LISTA NR 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 SOWIŃSKA Anita Katarzyna 23
2 IDZIKOWSKI Wiktor 1
3 GILL-PIĄTEK Hanna Beata 0
4 KNAPIK Aleksandra Alicja 1
5 SOKOŁOWICZ Mariusz Paweł 2
6 DE LAZARI-RADEK Katarzyna Anna 6
7 HAJNCEL Paweł Wojciech 0
8 ŻURAW Elżbieta Małgorzata 0
9 PIETRZAK Michał Damian 2
10 WAWRYKA Dawid 2
Razem 37

LISTA NR 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BELKA Marek Marian 88
2 BEJDA Paweł Jan 12
3 SKRZYDLEWSKA Joanna Katarzyna 63
4 GAŁKIEWICZ Magdalena Anna 2
5 STASIAK Aleksandra Małgorzata 0
6 GOŁASZEWSKI Marcin Łukasz 3
7 RUTKOWSKA Dorota 3
8 STASIAK Marta Katarzyna 1
9 MATUSIAK Karolina Daria 1
10 STĘPIEŃ Witold Heronim 1
Razem 174

LISTA NR 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 WASZCZYKOWSKI Witold Jan 120
2 KOPCIŃSKA Joanna Maria 62
3 KRUPA Urszula Irena 11
4 DRÓŻDŻ Beata Zofia 17
5 WOJCIECHOWSKI Grzegorz Michał 51
6 SAGAN Marlena Barbara 1
7 RUDALSKI Wojciech Bogdan 7
8 SZYMCZYK Krzysztof Feliks 0
9 ANTCZAK Alicja Elżbieta 2
10 MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna 2
Razem 273

LISTA NR 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 IKONOWICZ Piotr Igor 8
2 KRYSIAK Wioleta Magdalena 3
3 SIKORA Anna Iwona 2
4 GANICZ Tomasz 3
5 PANAK Marta 0
6 SULKA Monika Zofia 0
7 RACHALEWSKI Michał Cezary 0
8 URBAŃCZYK Martyna Natalia 0
9 MIRYS Mateusz Piotr 0
Razem 16

LISTA NR 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 APEL Piotr Daniel 13
2 JĘDRASIK Krzysztof Piotr 6
3 WYCHOWAŁEK Paweł 1
4 WALCZAK Joanna Izabela 4
5 GŁOWACKI Tomasz Bogdan 4
6 NOWICKA Jolanta Maria 0
7 DRAB Maksymilian Hubert 1
8 AUGUŚCIK Jagoda 0
9 KULESZKA Agata 2
10 PAŚNICKI Michał Wiktor 0
Razem 31

2. Szkoła Podstawowa im. Ignacego Mościckiego w Królowej Woli, Królowa Wola 77, 97-215 Inowłódz Królowa Wola, Poświętne

LISTA NR 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 UTECHT Waldemar Arkadiusz 5
2 GIEROWSKI Rafał 0
3 GRABARCZYK Tomasz Michał 0
4 WALCZAK Izabela Anna 0
5 LIPCZYK Zbigniew Jerzy 0
6 KORWIN-MIKKE Anna 0
7 MAZUR Joanna Sylwia 1
8 HEINZEL Alicja Anna 0
9 BARTOSIAK Tomasz 0
10 MARJAN Patryk Piotr 4
Razem 10

LISTA NR 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 SOWIŃSKA Anita Katarzyna 5
2 IDZIKOWSKI Wiktor 2
3 GILL-PIĄTEK Hanna Beata 0
4 KNAPIK Aleksandra Alicja 0
5 SOKOŁOWICZ Mariusz Paweł 1
6 DE LAZARI-RADEK Katarzyna Anna 0
7 HAJNCEL Paweł Wojciech 0
8 ŻURAW Elżbieta Małgorzata 0
9 PIETRZAK Michał Damian 2
10 WAWRYKA Dawid 0
Razem 10

LISTA NR 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BELKA Marek Marian 44
2 BEJDA Paweł Jan 10
3 SKRZYDLEWSKA Joanna Katarzyna 20
4 GAŁKIEWICZ Magdalena Anna 2
5 STASIAK Aleksandra Małgorzata 2
6 GOŁASZEWSKI Marcin Łukasz 1
7 RUTKOWSKA Dorota 0
8 STASIAK Marta Katarzyna 0
9 MATUSIAK Karolina Daria 2
10 STĘPIEŃ Witold Heronim 1
Razem 82

LISTA NR 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 WASZCZYKOWSKI Witold Jan 62
2 KOPCIŃSKA Joanna Maria 38
3 KRUPA Urszula Irena 6
4 DRÓŻDŻ Beata Zofia 22
5 WOJCIECHOWSKI Grzegorz Michał 51
6 SAGAN Marlena Barbara 7
7 RUDALSKI Wojciech Bogdan 3
8 SZYMCZYK Krzysztof Feliks 2
9 ANTCZAK Alicja Elżbieta 2
10 MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna 3
Razem 196

LISTA NR 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 IKONOWICZ Piotr Igor 6
2 KRYSIAK Wioleta Magdalena 2
3 SIKORA Anna Iwona 0
4 GANICZ Tomasz 1
5 PANAK Marta 0
6 SULKA Monika Zofia 0
7 RACHALEWSKI Michał Cezary 2
8 URBAŃCZYK Martyna Natalia 0
9 MIRYS Mateusz Piotr 0
Razem 11

LISTA NR 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 APEL Piotr Daniel 5
2 JĘDRASIK Krzysztof Piotr 0
3 WYCHOWAŁEK Paweł 1
4 WALCZAK Joanna Izabela 0
5 GŁOWACKI Tomasz Bogdan 0
6 NOWICKA Jolanta Maria 1
7 DRAB Maksymilian Hubert 0
8 AUGUŚCIK Jagoda 0
9 KULESZKA Agata 0
10 PAŚNICKI Michał Wiktor 1
Razem 8

3. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzustowie, Brzustów 1, 97-215 Inowłódz Brzustów, Dąbrowa

LISTA NR 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 UTECHT Waldemar Arkadiusz 1
2 GIEROWSKI Rafał 3
3 GRABARCZYK Tomasz Michał 2
4 WALCZAK Izabela Anna 1
5 LIPCZYK Zbigniew Jerzy 0
6 KORWIN-MIKKE Anna 4
7 MAZUR Joanna Sylwia 0
8 HEINZEL Alicja Anna 0
9 BARTOSIAK Tomasz 0
10 MARJAN Patryk Piotr 1
Razem 12

Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 SOWIŃSKA Anita Katarzyna 1
2 IDZIKOWSKI Wiktor 0
3 GILL-PIĄTEK Hanna Beata 1
4 KNAPIK Aleksandra Alicja 0
5 SOKOŁOWICZ Mariusz Paweł 1
6 DE LAZARI-RADEK Katarzyna Anna 0
7 HAJNCEL Paweł Wojciech 0
8 ŻURAW Elżbieta Małgorzata 1
9 PIETRZAK Michał Damian 1
10 WAWRYKA Dawid 0
Razem 5

Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BELKA Marek Marian 18
2 BEJDA Paweł Jan 4
3 SKRZYDLEWSKA Joanna Katarzyna 10
4 GAŁKIEWICZ Magdalena Anna 0
5 STASIAK Aleksandra Małgorzata 1
6 GOŁASZEWSKI Marcin Łukasz 1
7 RUTKOWSKA Dorota 0
8 STASIAK Marta Katarzyna 1
9 MATUSIAK Karolina Daria 1
10 STĘPIEŃ Witold Heronim 0
Razem 36

Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 WASZCZYKOWSKI Witold Jan 94
2 KOPCIŃSKA Joanna Maria 44
3 KRUPA Urszula Irena 3
4 DRÓŻDŻ Beata Zofia 27
5 WOJCIECHOWSKI Grzegorz Michał 48
6 SAGAN Marlena Barbara 3
7 RUDALSKI Wojciech Bogdan 4
8 SZYMCZYK Krzysztof Feliks 3
9 ANTCZAK Alicja Elżbieta 2
10 MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna 3
Razem 231

Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 IKONOWICZ Piotr Igor 1
2 KRYSIAK Wioleta Magdalena 1
3 SIKORA Anna Iwona 2
4 GANICZ Tomasz 0
5 PANAK Marta 0
6 SULKA Monika Zofia 0
7 RACHALEWSKI Michał Cezary 0
8 URBAŃCZYK Martyna Natalia 1
9 MIRYS Mateusz Piotr 0
Razem 5

Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 APEL Piotr Daniel 2
2 JĘDRASIK Krzysztof Piotr 1
3 WYCHOWAŁEK Paweł 1
4 WALCZAK Joanna Izabela 0
5 GŁOWACKI Tomasz Bogdan 0
6 NOWICKA Jolanta Maria 0
7 DRAB Maksymilian Hubert 0
8 AUGUŚCIK Jagoda 0
9 KULESZKA Agata 0
10 PAŚNICKI Michał Wiktor 0
Razem 4

4. Sala spotkań Parafii Rzymskokatolickiej pw. Matki Boskiej Królowej Korony Polskiej, Spała ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 2, 97-215 Inowłódz Spała, Konewka

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 UTECHT Waldemar Arkadiusz 6
2 GIEROWSKI Rafał 0
3 GRABARCZYK Tomasz Michał 0
4 WALCZAK Izabela Anna 1
5 LIPCZYK Zbigniew Jerzy 0
6 KORWIN-MIKKE Anna 2
7 MAZUR Joanna Sylwia 1
8 HEINZEL Alicja Anna 0
9 BARTOSIAK Tomasz 0
10 MARJAN Patryk Piotr 1
Razem 11

Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 SOWIŃSKA Anita Katarzyna 9
2 IDZIKOWSKI Wiktor 0
3 GILL-PIĄTEK Hanna Beata 1
4 KNAPIK Aleksandra Alicja 1
5 SOKOŁOWICZ Mariusz Paweł 1
6 DE LAZARI-RADEK Katarzyna Anna 1
7 HAJNCEL Paweł Wojciech 0
8 ŻURAW Elżbieta Małgorzata 0
9 PIETRZAK Michał Damian 0
10 WAWRYKA Dawid 0
Razem 13

Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BELKA Marek Marian 59
2 BEJDA Paweł Jan 12
3 SKRZYDLEWSKA Joanna Katarzyna 47
4 GAŁKIEWICZ Magdalena Anna 1
5 STASIAK Aleksandra Małgorzata 0
6 GOŁASZEWSKI Marcin Łukasz 1
7 RUTKOWSKA Dorota 4
8 STASIAK Marta Katarzyna 0
9 MATUSIAK Karolina Daria 0
10 STĘPIEŃ Witold Heronim 1
Razem 125

Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 WASZCZYKOWSKI Witold Jan 59
2 KOPCIŃSKA Joanna Maria 30
3 KRUPA Urszula Irena 4
4 DRÓŻDŻ Beata Zofia 12
5 WOJCIECHOWSKI Grzegorz Michał 18
6 SAGAN Marlena Barbara 0
7 RUDALSKI Wojciech Bogdan 0
8 SZYMCZYK Krzysztof Feliks 1
9 ANTCZAK Alicja Elżbieta 1
10 MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna 3
Razem 128

Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 IKONOWICZ Piotr Igor 2
2 KRYSIAK Wioleta Magdalena 2
3 SIKORA Anna Iwona 0
4 GANICZ Tomasz 0
5 PANAK Marta 0
6 SULKA Monika Zofia 0
7 RACHALEWSKI Michał Cezary 0
8 URBAŃCZYK Martyna Natalia 0
9 MIRYS Mateusz Piotr 0
Razem 4

Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 APEL Piotr Daniel 5
2 JĘDRASIK Krzysztof Piotr 0
3 WYCHOWAŁEK Paweł 0
4 WALCZAK Joanna Izabela 1
5 GŁOWACKI Tomasz Bogdan 0
6 NOWICKA Jolanta Maria 0
7 DRAB Maksymilian Hubert 0
8 AUGUŚCIK Jagoda 0
9 KULESZKA Agata 0
10 PAŚNICKI Michał Wiktor 0
Razem 6

źródło: pkw.gov.pl

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Niestety znaczna część gminy jest zapatrzona na te obiecanki pisowskie i pińset plut tu i tam, nie widząc, że wszystko drożeje i robią nas w balona. Wszedzie kontrolują i daja kary tym, którzy nie zasłużyli na nie. Klechy i pis to jedna wielka banda. Wkrotce zwolennicy pisoff-ców będą płakać, bo to do czego doprowadzą rządy kaczyjarka będą odczuwalne jeszcze przez 20 lat.

  2. ..stedy, Koleś Edmundo …stety Gmina Innowłódz dała odpór połączonym siłom skomuszałych (tji Koalicjia E..) dewiantów ( tj. biedroneczki) wspieranym przez zsorosowane ELYTY które po kradzieży majątku (stanowiącego ogniś własność ludu pracujacego miast i wsi) – starały się powiększyć swe siły w Brukseli – by jeszcze skuteczniej donosić, kapować na rządy tych którzy wreszcie dali coś narodowi. Do ręki- do portfela. Tak jak w balona robił Polaków – kaszebski Król Europy oświecony słonkiem Peru – trudno znaleźć w historii XXI

    Jan z tej ziemi

Comments are closed.