Uderzył w drzewo. Jedna osoba nie żyje, pięć rannych

1
541
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 13 lipca 2017 roku około  godziny 6.10, na drodze wojewódzkiej nr 726, w Inowłodzu. Volkswagen transporter uderzył drzewo.

Jak wynika ze wstępnej wiedzy kierujący volkswagenem transporterem na łuku drogi uderzył w drzewo. W pojeździe przebywało sześć osób, wśród nich byli obywatele Ukrainy. Kierujący oraz czterech pasażerów z obrażeniami ciała zostało przetransportowanych do szpitali w Rawie Mazowieckiej, Tomaszowie Mazowieckim i Skierniewicach.

Pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej jednego z pasażerów 30-letniego Ukraińca nie udało się uratować. Policjanci ustalili dane pozostałych pasażerów- 3 obywateli Ukrainy w wieku 36, 37, 25 lat i 62-letni Polak, mieszkaniec powiatu skierniewickiego. W czasie usuwania skutków wypadku były utrudnienia w ruchu drogowym. Policjanci zorganizowali objazdy. Ruch został przywrócony po godzinie 10:00. Okoliczności tego wypadku drogowego wyjaśniają policjanci z Tomaszowa.

Wyznaczone zostały objazdy. Dla samochodów osobowych z Inowłodza i Rzeczycy przez miejscowość Glina. Natomiast samochody ciężarowe z kierunku Rzeczycy na Rawę Mazowiecką, a z Inowłodza w kierunku Radomia.

źródło – www.fakt.pl
fot. – OSP Inowłódz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.