Wygrana IKS-u z Wolą Krzysztoporską

0
288

W dzisiejszym meczu 15 kolejki A klasy IKS Inowłódz podejmował na spalskim stadionie drużynę LKS Wola Krzysztoporska. Pierwsza część gry ze znaczną przewagą w grze naszych graczy. Brakuje szczęścia w wykończeniu akcji. Goście mają poprzeczkę ale nikomu i tak nie udaje się strzelić gola i pierwsza połowa kończy się remisem 0-0.

Zaraz po gwizdu rozpoczynającym drugą połowę tracimy gola po stałym fragmencie gry. Nasi po stracie gola ruszają zdecydowanie do ataków jednak na bramkę musieliśmy czekać do 72 minuty gry, wtedy to gola strzela Bartłomiej Przybyłek. W 77 minucie jest już 2:1 dla IKS, a na listę strzelców wpisuje się Mariusz Stańczyk. Prowadzimy 2:1 ale to nie koniec bramek, bo w 90 minucie po faulu na Stańczyku sędzia dyktuje jedenastkę, którą na gola zamienia Kwaśniak. Tym sposobem IKS Inowłódz zwycięża 3:1 i inkasuje tak bardzo potrzebne do utrzymania 3 punkty.

Kolejne ciężkie spotkanie odbędzie się po świętach (27-28 kwietnia) na terenie wroga będzie z wiceliderem tabeli LKS Lubochnia.