Zwycięstwo IKS na inauguracje.

0
614
Reklama

W końcu runda wiosenna piłkarskiej B klasy zainaugurowana. IKS po nerwowej drugiej połowie zwyciężył Modrzewiankę Modrzew 3:2.

W pieszej połowie to nasz drużyna przeważała na boisku. Już w 10 minucie  dośrodkował Seba, a bramkę dla IKSu, strzelił Nowak.  Trzy minuty później było już 2:0, a strzelcem bramki był Marek Jeleń. Pod koniec I połowy IKS mógł jeszcze podwyższyć wynik, ale  niestety nie wykorzystał rzutu karnego.

W drugiej połowie gra była bardziej zacięta i to Modrzwianka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzałem z główki  pokonuje Doriana Kapronia – bramkarza IKS-u. Jest 2:1.  Od tego momentu gracze gości uwierzyli, że mogą wyrównać i cisnęli co raz mocniej.  Widać było ich przewagę w ataku.  Po jednej z akcji piłkarzy Modrzewianki sędzia dyktuje karnego, którego zamieniają na zdobytego gola. Jest remis! Zaczyna się nerwówka! Akcja za akcje! Tuż przed końcem spotkania po dośrodkowaniu Nowakowskiego (IKS) do piłki wyskakuje Bernaciak i ładnym strzałem z głowy pokonuje bramkarza gości! IKS wygrywa 3:2.

Pozostałe wyniki:

Ostatnia kolejka 17
LKS MROCZKÓWBŁYSK ALEKSANDRÓW
IKS INOWŁÓDZ3:2MODRZEWIANKA MODRZEW
LKS ŻELECHLINEK5:0CZARTORIA RĘCZNO
LKS OLIMPIA WOLA ZAŁĘŻNA3:1LKS BĘDKÓW
RKS RZECZYCA3:4STAL NIEWIADÓW