piątek, 1 grudnia, 2023
Strona głównaKino Kobiet na Dzień Kobiet

Kino Kobiet na Dzień Kobiet

Bo miłe wydarzenia najlepiej świętować w babskim gronie!

A bez wątpienia Dzień Kobiet jest okazją do wspólnej fety. Zapraszamy wszystkie Panie do świętowania tego dnia na seansach Kina Kobiet w sieci Kin Helios w Tu wpiszcie nazwę miasta.

Marcowe seanse odbędą się:

9, 11 i 12 marca o godz. 18:30

Pokażemy ciepły, zabawny, ale i wzruszający film „Pojedynek na głosy”. To historia kobiet, żon wojskowych które, aby tchnąć w życie trochę radości zakładają amatorski chór. Na jego czele stają dwie skrajne osobowości: zasadnicza Kate oraz zbuntowana Lisa.

Film „wchodzi do kin” dopiero pod koniec kwietnia, więc macie okazję, Drogie Panie, zobaczyć go na długo przed premierą, jako pierwsze „widzki” w Polsce.

Poza filmowymi emocjami (jak co miesiąc) na Kinie Kobiet nie zabraknie konkursów z nagrodami.

A jeżeli na seans zabierzecie ze sobą grupę przyjaciółek, sąsiadek, koleżanek z pracy – za bilety na Kino Kobiet zapłacicie mniej.

FILM: „POJEDYNEK NA GŁOSY”

Opis filmu: Życie kobiet w bazie wojskowej do łatwych nie należy, szczególnie kiedy ich partnerzy wyjeżdżają na misję. Żyją samotnie, w ciągłym niepokoju, czekając na powrót mężów i synów. Aby tchnąć w swoje życie nieco radości, kobiety organizują amatorski chór. Na jego czele stają dwie skrajne osobowości: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa.

YouTube player

Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię zespołu. Kate to miłośniczka znanych klasyków, Lisa natomiast czerpie inspiracje z pierwszych miejsc list przebojów. Ich wzajemne uszczypliwości i sprzeczki zdają się nie mieć końca. Nieoczekiwanie chór zostaje zaproszony na występ w Royal Albert Hall w Londynie. Tymczasem próby są wciąż chaotyczne. Jeśli Kate i Lisa nie znajdą wspólnej nuty porozumienia, występ może być zagrożony.

Cena biletu: tu wstawić cenę obowiązującą w danym kinie

Sprawdź kiedy bawimy się w Twoim mieście i kup bilet na ten seans!

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS