Classicauto Cup Spała 2017

0
2240

W weekend 20-21 maja 2017 Classicauto Cup debiutuje jako gospodarz rajdu turystycznego. Impreza odbędzie się w Spale i będzie się nazywała I Rajd Turystyczny Classicauto.

Autorami trasy będzie Komisja Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Polski oraz grupa Stado Baranów, co gwarantuje dobrą organizację i zabawę. Uczestnicy rajdu odwiedzą m.in. Spałę, Inowłódz, Tomaszów Mazowiecki i okolice. W planie zwiedzanie najciekawszych miejsc w okolicy, malownicza trasa, i próby SZ.

Rajd Turystyczny to nowość w ofercie Classicauto Cup. Odwiedzimy wspaniałe historyczne miejsca, najstarsze z XI wieku, kończąc na unikatowych na skalę światową umocnieniach z ostatniej wojny światowej. Trasa ma prawie 100 kilometrów i jest niezwykle malownicza. Będzie krótka próba sportowa, choinka nawigacyjna i zadania związane z odwiedzanymi atrakcjami.  Rajd Classicauto to również okazja spotkania z redakcją naszego magazynu, a niektórzy redaktorzy będą wam zadawali pytania na punktach kontrolnych. Rozdanie nagród odbędzie się w Karczmie Spalskiej i tam proponujemy zarezerwować sobie nocleg na hasło „Classicauto”.

W sobotę samochody będzie można obejrzeć przy zamku w Inowłodzu (ok. 14.30) później na OSiR w Inowłodzu (ok. godz. 15.20), a po godz. 16.30 w centrum Spały odbędzie się konkurs elegancji.

Do zobaczenia 20 maja!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj