Co ciekawego obejrzymy w Kinie Helios

0
1242
Reklama

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim kinie Helios będziemy świadkami trzech premier oraz informacja o projektach specjalnych.

„Krzysiu, gdzie jesteś?”

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie! Gdy mały Krzyś dorósł i znalazł się na życiowym zakręcie, jego wierni towarzysze dzieciństwa – Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek – wyruszają ze Stuwiekowego lasu do Londynu, by przypomnieć mu magię dzieciństwa.

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12288/Krzysiu–gdzie-jestes%3F

„303. Bitwa o Anglię”

Jest rok 1940. Władze i ludność Wielkiej Brytanii z rosnącym przerażeniem patrzą na inwazję niemieckiej armii na Europę. Rozpoczyna się bitwa o Anglię, w której doskonale wyszkoleni i doświadczeni piloci Luftwaffe zaciekle atakują alianckie samoloty RAFu. Z pomocą przybywają doborowi polscy lotnicy: Jan Zumbach, Witold Urbanowicz, Mirosław Ferić i Witold „Tolo” Łokuciewski. To weterani, którzy pragną walczyć w obronie swojej ojczyzny nawet poza jej granicami. Początkowa nieufność Brytyjczyków musi ustąpić wielkiemu szacunkowi, jakim Anglicy zaczynają darzyć polskich pilotów. Tak powstaje Dywizjon 303 imienia Tadeusza Kościuszki, który okazał się być najskuteczniejszym oddziałem powietrznym w trakcie bitwy o Anglię. Bohaterom przypisuje się zestrzelenie ponad 120 niemieckich samolotów – to wynik, jakiego nie udało się osiągnąć żadnemu innemu powietrznemu dywizjonowi.

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12497/303–Bitwa-o-Anglie

„Szpieg, który mnie rzucił”

Audrey jest uroczą, ale raczej zwyczajną dziewczyną. Nie w głowie jej szalone przygody, ani spontaniczne porywy. Jej największą ekstrawagancją jest przyjaźń ze zwariowaną i nieprzewidywalną Morgan. Życie obu dziewczyn zostanie wywrócone do góry nogami, gdy okaże się, że były chłopak Audrey jest tajnym super-agentem, którego tropem podąża oddział zawodowych zabójców. Na skutek fatalnego zbiegu okoliczności Audrey i Morgan będą świadkami strzelaniny, po której zostaną im w mieszkaniu dwa trupy i pendrive z supertajnymi informacjami, których poszukują wszystkie wywiady świata. Dziewczyny będą musiały z dnia na dzień zmienić tożsamość, zwiać do Europy i stanąć do walki z armią facetów, którzy już wkrótce poczują na własnej skórze, że nie ma sensu zgrywać Bonda w walce z zakochaną kobietą.

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12500/Szpieg–ktory-mnie-rzucil

Filmowe Poranki: Strażak Sam cz.4

Zapraszamy na porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Strażak Sam cz.4.

W niedzielę 19 sierpnia o godzinie 10:30 zaprezentujemy zestaw bajek:

  • Wielka ucieczka z wyspy
  • Niebezpieczne wody
  • Najlepsze nocowanko na świecie
  • Wielorybia historia
  • Leć, leć i jeszcze raz leć

„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom Pontypandy w rozwiązywaniu ich problemów.
Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.
Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy również wspaniałe upominki od PLAYMOBIL!

Więcej informacji pod adresem: http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12687/Filmowe-Poranki%3A-Strazak-Sam-cz-4

Seans z Cyklu Kino Konesera
„Ostatnie prosecco hrabiego Ancillotto”
[cid:image005.jpg@01D433DC.29C27AE0]
Weneckie wzgórza Conegliano i Valdobbiadene to idealna lokalizacja na uprawę winogron pod prosecco, ale też miejsce tajemniczej zbrodni. Do rozwikłania zagadki związanej z morderstwem kierownika cementowni oraz teatralnego samobójstwa hrabiego Desiderio Ancillotto oddelegowany zostaje inspektor Stucky. Kipiący włoskością thriller detektywistyczny obrazuje konflikt między chciwością a szacunkiem dla ziemi.

Start: 20.08.2018 godzina: 18:30

Więcej informacji pod adresem: http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12390/Ostatnie-prosecco-hrabiego-Ancillotto

Seans z Cyklu Kino Kobiet
„Mamma Mia! Here We Go Again”

Dziesięć lat po wielkim sukcesie komedii „Mamma Mia!” twórcy filmu ponownie zapraszają na magiczną grecką wyspę Kalokairi, by raz jeszcze spotkać się z ukochanymi postaciami i muzyką zespołu ABBA w zupełnie nowym filmie.

Start: 22.08.2018 godzina: 18:30

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12496/Mamma-Mia%21-Here-We-Go-Again

Seans z cyklu Kultura Dostępna
„Twarz”
[cid:image007.jpg@01D433DC.29C27AE0]
Współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym.

Start: 23.08.2018 godzina: 13:00; 18:00

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11783/Twarz

Reklama