Dwie przedpremiery, premiery oraz „Święta Kina”!!!

0
1602
Reklama

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim Kinie Helios będziemy świadkami dwóch przedpremier, premiery oraz „Święta Kina”!!!

„Paddington 2”

W kolejnej odsłonie swoich przygód, Paddington jest pełnoprawnym członkiem rodziny Brownów. Mieszka z nimi w szczęściu i spokoju w Windsor Gardens, gdzie stał się przy okazji uwielbianym członkiem lokalnej społeczności i wszędzie gdzie się pojawia, niesie ze sobą dużo radości i… odrobinę dżemu. W trakcie poszukiwań idealnego prezentu na setne urodziny swej ukochanej cioci Lucy, Paddington zauważa w antykwariacie pana Grubera wyjątkowo urodziwą książkę- rozkładankę. Aby zarobić na jej kupno, dzielny miś podejmuje się szeregu dziwacznych prac. Jednakże książka zostaje pewnego dnia skradziona i tylko od Paddingtona oraz Brownów będzie zależało, czy tożsamość złodzieja zostanie ujawniona…

YouTube player

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/10071/Paddington-2

„Gwiezdne wojny- Ostatni Jedi”

Rey, którą poznaliśmy w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy oraz Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi.

YouTube player

Kup teraz: http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/9841/Gwiezdne-wojny%3A-Ostatni-Jedi

„Mikołaj i spółka”

Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów wysypujących się spod choinki. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w stroju Świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów. Najsłynniejszy brodacz świata musi czym prędzej wezwać zaprzęg najdzielniejszych reniferów, chwycić lejce i pomknąć magicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników… i uratuje tegoroczne Święta. Na swojej drodze spotyka zakręconą rodzinę, która pomoże Mikołajowi w jego szalonej misji. Gwiazdka tuż tuż – liczy się każda sekunda!

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/10342/Mikolaj-i-spolka

„Święto Kina” już 9 i 10 grudnia!
Już podczas najbliższego weekendu Widzowie naszych kin w całej Polsce będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – po raz czwarty odbędzie się „Święto Kina”!
9 i 10 grudnia ceny biletów we wszystkich kinach biorących udział w akcji zostaną obniżone do 12 złotych.
Głównym celem akcji jest popularyzowanie kinematografii, kultury chodzenia do kina oraz oglądanie filmów na dużym ekranie.

Patronat nad akcją objął Polski Instytut Sztuki Filmowej, a ambasadorami zostali: Joanna Moro, Sandra Staniszewska, Antek Królikowski, Marcin Kwaśny, Andrzej Młynarczyk oraz przedstawiciele najmłodszego pokolenia aktorów: Julia Kostow oraz Mateusz Winek.

We wszystkich kinach ceny biletów na seanse 2D zostaną obniżone do 12 złotych,
w przypadku seansów 3D do tej kwoty należy dodać tylko dopłatę za okulary.

Zapraszamy na tegoroczną edycję Święta Kina! Więcej informacji można znaleźć na stronie www.swietokina.com oraz na profilu akcji w serwisie Facebook.
http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/Aktualnosci/Szczegoly/id/6196/%E2%80%9ESwieto-Kina%E2%80%9D-juz-9-i-10-grudnia%21

Reklama