„Głód Miłości” od wydawnictwa Replika

0
2462

Kolejny konkurs, w którym można wygrać książkę „Głód Miłości” autorstwa Natalii Nowak-Lewandowskiej od wydawnictwa Replika. 

Młody adwokat, Dawid, ma w życiu wszystko oprócz tego, co wydaje mu się zbędne: miłości i stabilizacji. Pewnego dnia na przejściu dla pieszych potrąca samochodem młodą dziewczynę, Martę. Nie wie jeszcze, że ten wypadek wywróci jego życie do góry nogami. Dziewczyna od początku wydaje mu się nieco dziwna i niekonsekwentna w swoich zachowaniach i reakcjach. Dawid odwiedza ją w szpitalu, gdzie po wypadku Marta dochodzi do siebie, i jest nią coraz bardziej zauroczony. Nie może jedynie zrozumieć, skąd jej dziwne zachowanie: raz okazuje mu serdeczność i zainteresowanie, by po chwili patrzeć na niego z taką wściekłością i niechęcią, jakby miała przed sobą największego wroga.

Pytania konkursowe:

  1. Wymień tytuły książek jakie napisała pisarka Natalia Nowak-Lewandowska?
  2. Od którego roku działa wydawnictwo Replika?

Odpowiedzi proszę wysyłać na adres: redakcja@naszinowlodz.pl  w temacie pisać: konkurs REPLIKA, a w treści e-maila podać odpowiedź na pytanie oraz swoje dane adresowe. Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do 15 grudnia 2017r. włącznie. Z pośród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy jednego zwycięzcę. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

Odbiór nagrody tylko osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Uwaga!!! Konkurs wyłącznie dla fanów profilu NaszInowlodz.pl na facebooku.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych oznacza wyrażenie przez uczestnika zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez portal NaszInowlodz.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj