„Grinch” i inne nowości w kinie Helios

0
1663

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim kinie Helios będziemy świadkami trzech premier oraz informacja o projektach specjalnych.

„Grinch”

Grinch mieszka w samotności, za jedynego kompana mając psa – Maxa. Opuszcza swą jaskinię, udając się do Ktosiowa, tylko w poszukiwaniu pożywienia.
Każdego roku spokój Ktosiowa zaburza tylko jedno wydarzenie – celebracja świąt Bożego Narodzenia.

YouTube player

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12835/Grinch

„Narodziny gwiazdy”

Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

YouTube player

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13096/Narodziny-gwiazdy

„Robin Hood: Początek”

Zaprawiony w bojach podczas wypraw krzyżowych Robin z Loxley powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham. Co gorsza, ukochana Robina, piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci, poślubiła innego mężczyznę. Żądny zemsty i sprawiedliwości Robin posta­nawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham. Jego kom­panem i nauczycielem staje się dawny wróg, Mały John. Już wkrótce w mie­ście pojawia się tajemniczy wojownik w saraceńskim kapturze, który odbiera bogatym i rozdaje biednym. Szybko okaże się jednak, że okoliczności wyma­gają działań na większą skalę, bowiem Szeryf wraz z kościelnymi dostojnikami planują zdradę, która może zagrozić całemu królestwu. Robin musi więc zgromadzić siły zdolne do otwartej walki z regularną armią.

YouTube player

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13512/Robin-Hood%3A-Poczatek

Start 02.12.2018 godz:11:45

Więcej informacji pod adresem: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13703/%D0%91%D0%BE%D0%B3%D0%B5%D0%BC%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%BF%D1%81%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%8F

Seans z Cyklu Kino Konesera
„Winni”

Objawienie Sundance i Rotterdamu. Trzymający w napięciu i pełen zwrotów akcji thriller. Były policjant, obecnie operator numeru alarmowego, zostaje wplątany w sprawę domniemanego porwania, a od jego błyskawicznych decyzji zależy ludzkie życie. Möller prowadzi grę psychologiczną z widzem, budując gęstą atmosferę z oszczędnych, starannie wyważonych środków. Każda sekunda jest tu precyzyjnie zaplanowana: grymas, spojrzenie i dźwięk łączą się w mistrzowską całość.

Start: 03.12.2018 godz:18:30.

Więcej informacji pod adresem: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13704/Winni

Mikołajki w kinach Helios 6-9 grudnia

Mikołajki w kinach Helios to wspaniały czas dla całej rodziny pełen konkursów z nagrodami, gier, zabaw oraz dodatkowych atrakcji w holach kin.

6, 8 i 9 grudnia każde z kin odwiedzi święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Będą na Was czekały specjalne seanse z konkursami, a 7 grudnia zapraszamy na wyjątkową mikołajkową ofertę filmową.

Grinch – tytułowy bohater to samotnik, mający za kompana tylko psa Maxa. Co roku jego spokój zaburza tylko jedno wydarzenie – celebracja świąt Bożego Narodzenia.

Misja Yeti – młody naukowiec Simon oraz detektyw Nelly wyruszą w podróż by odnaleźć legendarnego stwora. Drogę wskaże im zaszyfrowany pamiętnik, a podróż umili wesoły, lecz kłapiący ciągle dziobem ptak Jazzman.

Miśków 2-óch w Nowym Jorku – mianowany na króla Arktyki, sympatyczny Misiek udaje się do Nowego Jorku na uroczystą galę. Nie wszystko pójdzie jednak zgodnie z planem, a kłopoty i przygody czekają na Miśka na każdej ulicy wielkiego miasta.

Daj się porwać przygodzie z Grinchem, Yeti lub Miśkiem. Przyjdź na Mikołajki w kinach Helios!
Więcej informacji pod adresem: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/Aktualnosci/Szczegoly/id/6557/Mikolajki-w-kinach-Helios-6-9-grudnia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj