Grudniowe premiery w Kinie Helios

0
1776

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim Kinie Helios będziemy świadkami przedpremiery, dwóch premier oraz mikołajkowego weekendu.

„Paddington 2” / dubbing

W kolejnej odsłonie swoich przygód, Paddington jest pełnoprawnym członkiem rodziny Brownów. Mieszka z nimi w szczęściu i spokoju w Windsor Gardens, gdzie stał się przy okazji uwielbianym członkiem lokalnej społeczności i wszędzie gdzie się pojawia, niesie ze sobą dużo radości i… odrobinę dżemu. W trakcie poszukiwań idealnego prezentu na setne urodziny swej ukochanej cioci Lucy, Paddington zauważa w antykwariacie pana Grubera wyjątkowo urodziwą książkę- rozkładankę. Aby zarobić na jej kupno, dzielny miś podejmuje się szeregu dziwacznych prac. Jednakże książka zostaje pewnego dnia skradziona i tylko od Paddingtona oraz Brownów będzie zależało, czy tożsamość złodzieja zostanie ujawniona…

YouTube player

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/10071/Paddington-2

„Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy” / dubbing

Dołącz do Barbie i jej sióstr – Skipper, Stacie oraz Chelsea, i wyrusz z nimi w pełną niesamowitych przygód podróż, na tropikalną wyspę. Ken bierze tam udział w programie stypendialnym z dziedziny biologii morza. Przyjaciele nurkując trafiają na młodego delfina, który wpłynął na ogrodzony teren. Nie jest to jednak zwykły delfin, tylko przepiękny, jaskrawo zielony, delfin szlachetny! Międzyczasie Barbie poznaje na wyspie tajemniczą przyjaciółkę o imieniu Isla, która okazuje się być magiczną syreną! Dziewczyny odkrywają, że delfin jest przetrzymywany przez Marlo, biolożkę, dla której pracuje Ken. Marlo zamierza zbić fortunę, pokazując delfina jako eksponat ze względu na jego niespotykany wygląd. Przyjaciele muszą zjednoczyć siły, aby uwolnić delfina i umożliwić mu ponowne spotkanie z rodziną, zanim Marlo odeśle go gdzie indziej.

YouTube player

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/10043/Barbie%3A-Delfiny-z-Magicznej-Wyspy

„Pierwsza gwiazdka” / dubbing

Mały, odważny osiołek o imieniu Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.

YouTube player

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/10044/Pierwsza-gwiazdka

Mikołajki w Kinie Helios

Już 2 i 3 grudnia w Kinie Helios obchodzimy Mikołajki! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was nie tylko ciekawy repertuar filmowy, ale także mnóstwo atrakcji dla dzieci.
W weekend mikołajkowy przygotowaliśmy dla najmłodszych mnóstwo atrakcji! Odwiedź nas 2 i 3 grudnia i poczuj razem z nami zbliżające się święta. Przed seansami filmowymi zapraszamy Was do zabawy razem z nami.

Czeka nas między innymi:

  • Przygotowywanie listów do Mikołaja,
  • Świąteczny kącik plastyczny – kolorowanki, tworzenie kart świątecznych, listy do Świętego Mikołaja, Malowanie buziek,
  • Zabawy z animatorami.

Oczywiście w naszym kinie nie może zabraknąć wyjątkowego gościa jakim jest Mikołaj, który w trakcie trwania zbaw na holu będzie czekał na dzieci z workiem pełnym słodyczy. A wszyscy dobrze wiemy, że Mikołaj naprawdę istnieje i my to potwierdzimy. Każde dziecko otrzyma mały upominek od Świętego Mikołaja.

W sobotę i niedzielę przed wybranymi seansami konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Oczywiście nasz Mikołaj i jego pomocnicy chętnie pozują do zdjęć.

Filmy, które będą wyświetlane w mikołajkowy weekend: Coco / seans z konkursami / dubbing, Pierwsza gwiazdka / seans z konkursami / dubbing,
Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy / seans z konkursami / dubbing.

Szczegóły: http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/Aktualnosci/Szczegoly/id/6187/Mikolajki-w-kinie-Helios-w-Tomaszowie-Mazowieckim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj