Gwiazdy inowłodzkiej sceny dla Kobiet

0
3213

Tegoroczny 8 Marca w Inowłodzu na długo pozostanie w pamięci Pań! W tym roku inicjatywę i trud organizacji Święta Kobiet w zdecydowanej większości przejęli Panowie, co spotkało się z dużym uznaniem płci pięknej. Program artystyczny okazał się niebywałą niespodzianką dla mieszanek gminy Inowłódz zgromadzonych na sali Publicznego Gimnazjum. 

Wśród propozycji bogatego scenariusza pojawiły się: „Skecz Mariolka” w wykonaniu Filipa Owczarka, Randka w Ciemno gdzie w rolę prowadzącego Tomasza Kammela wcielił się Pan Tomasz Janas Sołtys Wsi Dąbrowa. Spośród trójki kandydatów: Roberta Lewandowskiego – Pan Piotr Gawin, Janosika – Pan Marek Iskierka i Christiana Greya – Pan Kazimierz Grygiel wybierała Pani Agnieszka Kwiatek w roli Bridget Jones.

A w dalszej części przedstawiono Skecz „Jerzyk nie pije”, tu w rolę gospodarzu domu, Czarka przyjął Sekretarz Gminy Inowłódz Pan Jan Żerek, a jako goście wystąpili: Hubert – Pan Kazimierz Grygiel, Marzenka – Pani Agnieszka Ciołak, „jej mąż Jerzyk” – Pan Arkadiusz Łon i Adam – Pan Piotr Gawin.

Kolejną scenką był skecz „W psychiatryku” w wykonaniu Filipa Owczarka i Aleksandry Politowskiej.

W występy na scenie wplecione zostały żarty i dowcipne anegdoty Panów: Piotra Krotosza, Sławomira Rozwadowskiego i Piotra Kamińskiego – trójki przyjaciół z ławeczki Ranczo Inowłódz.

Inowłodzkie rancho
Z kolei w utworach muzycznych o kobietach i dla kobiet, m.in.: „Kochać kobiety”, „Aleksandra”, „Moja mała blondyneczko” występowała Kapela Wacława: Pan Bogdan Kącki – Wójt Gminy Inowłódz, Pan Wacław Chachuła – Przewodniczący Rady Gminy Inowłódz, Pan Robert Pawłowski – Wiceprzewodniczący Rady Gminy Inowłódz i Pan Roman Rodakowski – Radny Rady Gminy Inowłódz.

W ostatniej scence wystąpili Panowie Robert Pawłowski i Tomasz Janas, gdzie ten bardziej doświadczony dawał rady młodszemu, jaki powinien być aby znaleźć uznanie wśród kobiet. Po tym skeczu przedstawiciele płci męskiej wręczyli Paniom piękne kwiaty, a na zakończenie wspólnie w piosence „Lubisz to lubisz” wystąpili wszyscy aktorzy biorący udział w programie dla Pań. Po występach uczestniczki zaproszono na słodki poczęstunek. Pomysłodawcą tego wyjątkowego Dnia Kobiet był Pan Roman Rodakowski.

YouTube playerWszystkim Panom dziękujemy za trud włożony w przygotowanie szczególnego dla nas dnia, a Paniom za liczne przybycie. I z niecierpliwością czekamy już na rok 2018!

  

Tekst – M. Werkowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj