„Juliusz” i inne nowości w Kinie Helios

0
1544

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim kinie Helios będziemy świadkami przedpremiery, dwóch premier oraz informacja o projektach specjalnych.

„Juliusz”- przedpremiera

Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest ojciec (Jan Peszek) – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota (Anna Smołowik). Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…

YouTube player

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12706/Juliusz

„Biały kieł”

Biały Kieł to rezolutny i bardzo nietypowy szczeniak – mieszanka psa i wilka. Po rodzicach odziedziczył najlepsze cechy obu ras, więc szybko uczy się, jak przetrwać w mroźnych i nieprzyjaznych krainach dzikiej północy. Niestety szczeniak gubi się i odłącza od rodziny. Z pomocą przychodzi mu wódz indiańskiego plemienia, który przygarnia go do swojej wioski. Pośród nowych przyjaciół, Biały Kieł szybko dorasta i uczy się współpracy z innymi psami i członkami wspólnoty. Niestety na skutek nieprzewidzianych zdarzeń, zwierzak trafia do nowych właścicieli, którzy widzą w nim tylko łatwy zarobek. Na szczęście z pomocą przychodzą mu dobrzy ludzie. Wielka przygoda, która czeka Białego Kła, odkryje przed nim jego prawdziwą naturę i da mu pełną miłości lekcję na całe życie.

YouTube player

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12697/Bialy-kiel

„Zakonnica”

Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przerażała widzów w „Obecności 2”. Natomiast opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami.

YouTube player

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12502/Zakonnica

Maraton Horrorów z „Zakonnicą”

Już 7 września kina Helios zapraszają na noc horrorów z przerażającą Zakonnicą i zjawiskami paranormalnymi, badanymi przez najsłynniejszych demonologów świata, Eda i Lorraine Warrenów. W ciągu tej nocy zagramy niewątpliwie najbardziej przerażające filmy ostatnich lat. Zaczniemy właśnie od filmu ZAKONNICA, czyli jednej z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Po krótkiej przerwie kultowa OBECNOŚĆ i zaraz po niej, jej kontynuacja: OBECNOŚĆ 2. Dla najodważniejszych, na deser ANNABELLE: NARODZINY ZŁA!

Jesteśmy przekonani, że dawka obezwładniającego strachu i unoszący się nad salą kinową duch Zakonnicy, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 07.09.2018r. godz. 22.30 do rana

Zagramy:
Zakonnica (PREMIERA!)
Obecność
Obecność 2
Annabelle: Narodziny zła
Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

YouTube player

Więcej informacji pod adresem: http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12801/Maraton-Horrorow-z-%E2%80%9EZakonnica%E2%80%9D

Seans z Cyklu Kino Konesera
„Nieposłuszne”
[cid:image005.jpg@01D4446F.73CB9F10]
Historia zakazanej miłości dwóch kobiet, które na przekór wszystkim postanowią zawalczyć o swoje uczucie.

Start: 10.09.2018 godzina: 18.30

YouTube player

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12395/Nieposluszne

Seans z cyklu Kultura Dostępna
„Twój Vincent”
[cid:image006.jpg@01D4446F.73CB9F10]
Tragiczna historia życia i śmierci jednego z najsłynniejszych malarzy wszech czasów – Vincenta van Gogha opowiedziana poprzez jego znakomite dzieła.
„Twój Vincent” to pierwsza na świecie pełnometrażowa animacja malarska. O życiu i kontrowersyjnych okolicznościach śmierci Vincenta van Gogha, opowiadają bohaterowie jego portretów. Intryga pozwala odkryć tajemnicę śmierci niedocenianego za życia artysty. Czy na pewno popełnił samobójstwo?
Widzowie będą mieli okazję zobaczyć obrazy, które znają i uwielbiają w zupełnie nowym wymiarze. Nowatorska technika animacji z wykorzystaniem specjalnie stworzonych na potrzeby produkcji Stacji Roboczych Animacji Malarskiej (PAWS) po raz pierwszy pozwala na zastosowanie animacji malarskiej na tak szeroką skalę i przeniesienie najsławniejszych dzieł van Gogha na ekran.

Start: 13.09.2018 godzina 13:00, 18:00

YouTube player

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/10729/Twoj-Vincent

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj