Mini maraton Gwiezdnych Wojen

0
2006

MINI MARATON GWIEZDNYCH WOJEN

13 grudnia MOC przybędzie do wszystkich kin Helios, gdzie zagramy Mini Maraton Gwiezdnych Wojen z przedpremierowym pokazem ósmej części sagi, „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”!

 W środę 13 grudnia o godzinie 18.00 rozpoczniemy niezwykły wieczór z dwiema ostatnimi częściami najsłynniejszej filmowej sagi świata – „GWIEZDNE WOJNY”! Na początek siódmy, wypełniony akcją, świetnym humorem i zapierającymi dech w piersiach efektami specjalnymi epizod spod znaku Lucasfilm – „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy”. Po krótkiej przerwie, wyruszymy w dalszą międzygalaktyczną podróż w przedpremierowym pokazie kolejnej odsłony serii, „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”.

Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć.

Przybywajcie i niech Moc będzie z Wami!

 Start: 13.12.2017, godz. 18:00 do ok. 22:45

Zagramy:

  1. GWIEZDNE WOJNY: PRZEBUDZENIE MOCY
  2. GWIEZDNE WOJNY: OSTATNI JEDI (PREMIERA!)

 PROMOCYJNA CENA BILETÓW OBOWIĄZUJE DO 29.11.2017!

Ceny biletów:

Promocyjny 25*

Ulgowy 29

Normalny 33

* cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 29.11.2017r.

Opisy filmów:

GWIEZDNE WOJNY: PRZEBUDZENIE MOCY (napisy)

Studio Lucasfilm oraz reżyser-wizjoner J.J. Abrams łączą siły, aby raz jeszcze zabrać nas do odległej galaktyki. W filmie Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy wystąpią: Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Peter Mayhew i Max Von Sydow. Muzykę do najnowszego epizodu gwiezdnej sagi napisał John Williams, autor muzyki do wszystkich części Gwiezdnych wojen.

Akcja filmu rozgrywa się około 30 lat po wydarzeniach z „Powrotu Jedi” i koncentruje się na losach trójki nowych głównych bohaterów.

GWIEZDNE WOJNY: OSTATNI JEDI (napisy)

Rey, którą poznaliśmy w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy oraz Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi.

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego      w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF. 

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na stronie www.helios.pl w zakładce: PROJEKTY SPECJALNE.

Szukaj nas na FB http://www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe

Link do wydarzenia sieciowego: http://www.helios.pl/nmf_gwiezdnewojny

Link do spotu: https://www.youtube.com/watch?v=hZLHvHg-Wys

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj