Premiery filmowe w kinie Helios

0
1783

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim kinie Helios będziemy świadkami trzech premier filmowych.

„Misja Yeti”

Młody, niezwykle dociekliwy naukowiec Simon oraz szukająca przygód detektyw Nelly wyruszą w podróż w najwyższe góry świata, żeby się o tym przekonać. Celem ich misji będzie odnalezienie legendarnego stwora. Drogę ma im wskazać zaszyfrowany pamiętnik pewnego zaginionego odkrywcy i kłapiący ciągle dziobem, wesoły ptak Jazzman.
Czy Simon i Nelly rozszyfrowują pamiętnik?
Czy uda im się spotkać włochate stwory z wielkimi stopami?
I wreszcie, czy straszny Yeti jest naprawdę taki straszny?

YouTube player

Więcej informacji pod adresem: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13511/Misja-Yeti

„Miłość jest wszystkim”

Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

YouTube player

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13095/Milosc-jest-wszystkim

„Robin Hood: Początek”

Zaprawiony w bojach podczas wypraw krzyżowych Robin z Loxley powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham. Co gorsza, ukochana Robina, piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci, poślubiła innego mężczyznę. Żądny zemsty i sprawiedliwości Robin posta­nawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham. Jego kom­panem i nauczycielem staje się dawny wróg, Mały John. Już wkrótce w mie­ście pojawia się tajemniczy wojownik w saraceńskim kapturze, który odbiera bogatym i rozdaje biednym. Szybko okaże się jednak, że okoliczności wyma­gają działań na większą skalę, bowiem Szeryf wraz z kościelnymi dostojnikami planują zdradę, która może zagrozić całemu królestwu. Robin musi więc zgromadzić siły zdolne do otwartej walki z regularną armią.

Start 29.11.2018 godzina: 17:00; 20:30.

YouTube player

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13512/Robin-Hood%3A-Poczatek

Disney Junior w Kinie

To już kolejna edycja specjalnych pokazów „Disney Junior w Kinie” organizowanych w sieci kin Helios. Na małych kinomanów czeka cała masa atrakcji, m.in.:
Miki jako interaktywny prowadzący zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i tańczenia.
3 premierowe, nieemitowane wcześniej odcinki seriali „Miki i raźni rajdowcy”, „Bingo i Rolly w akcji” oraz „Vampirina”.
Kina Helios zapraszają na wspaniałe wrażenia filmowe, konkursy z nagrodami, wspólne gry i zabawy połączone z edukacją, tańczenie przy serialowych piosenkach i wiele innych atrakcji.

Dołączcie do ulubionych bohaterów Disney Junior i przeżycie wspólnie kolejne niezapomniane przygody!

Start 24-25.11.2018 godzina: 10:00; 11:00.

Więcej informacji pod adresem: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13647/Disney-Junior-w-Kinie

Seans z Cyklu Kino Konesera
„Źle się dzieje w El Royale”

Siedmioro obcych sobie ludzi, z których każdy skrywa mroczną tajemnicę, spotyka się w El Royale, nie cieszącym się dobrą sławą, na wpół zrujnowanym hotelu nad jeziorem Tahoe, na granicy stanów Nevada i Kalifornia. W ciągu jednej brzemiennej w skutki nocy każdy z nich stanie w obliczu szansy na odkupienie… zanim nie rozpęta się prawdziwe piekło.

Start: 26.11.2018 godzina: 18:30.

YouTube player

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13288/Zle-sie-dzieje-w-El-Royale

Seans z Cyklu Kino Kobiet
„Miłość jest wszystkim”

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.
28 listopada 2018 – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Miłość jest wszystkim”.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.
Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.
Motyw wieczoru
Na kolejnym seansie tematem przewodnim będą dziwne czapki i nakrycia głowy. Puśćcie wodze fantazji!
Liczymy na Waszą kreatywność!
Atrakcja wieczoru!
Drogie Panie już 28.11 specjalnie dla was odbędzie się pokaz CHIPPENDALES! Nie możecie tego przegapić! Przybywajcie!

YouTube player

Więcej informacji pod adresem: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/KinoKobiet/

Seans z cyklu Kultura Dostępna
„Dywizjon 303. Historia prawdziwa”

Film „Dywizjon 303” to prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera o tym samym tytule. Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzą elitarną jednostkę – Dywizjon 303, który nie ma sobie równych.
W czasach, gdy każdy dzień mógł być ostatnim, nie wahali się wykonywać ewolucji powietrznych na granicy szaleństwa. Nikt nie latał tak jak oni. Ich ponadprzeciętne umiejętności i niezwykły patriotyzm mogą być przykładem dla kolejnych pokoleń Polaków, czym jest prawdziwe bohaterstwo. Film opowiada nie tylko o spektakularnych akcjach, w których brali udział podczas Bitwy o Anglię, ale pokazuje również ich życie prywatne. Kogo kochali, kogo stracili i za kim tęsknili.

Start: 29.11.2018 godzina: 13:00; 18:00.

YouTube player

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12525/Dywizjon-303–Historia-prawdziwa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj