Premiery w Kinie Helios oraz „Nowe oblicze Greya” – przedsprzedaż!

0
2205

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim Kinie Helios będziemy świadkami trzech premier, informacja o projektach specjalnych oraz „Nowe oblicze Greya” – przedsprzedaż! !!!!

„Gnomy rozrabiają”

Chloe przeprowadza się wraz z mamą do nowego miasta. Wszystko jest dla niej nowe – dom, miasto, szkoła i znajomi. Stary budynek, w którym razem zamieszkają wydaje się skrywać wiele tajemnic. Jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Dzielna Chloe, wspólnie z nowopoznanym kolegą z sąsiedztwa o imieniu Liam, przyłączają się do akcji. Zwariowane krasnale wraz z dwójką dzieciaków będą musiały poradzić sobie z pozaziemskim zagrożeniem. Bohater tkwi w każdym z nas – trzeba go tylko obudzić!

YouTube player

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/10759/Gnomy-rozrabiaja

„Podatek od miłości”

Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?

YouTube player

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/10565/Podatek-od-milosci

„Więzień labiryntu: Lek na śmierć”

W spektakularnym finale epickiej sagi o „Więźniu labiryntu” Thomas staje na czele grupy zbiegłych Streferów, którzy wyruszają z ostateczną misją. Jeśli chcą ocalić swych przyjaciół, muszą wkraść się do legendarnego Ostatniego Miasta – kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu, który kryje w sobie najniebezpieczniejszą z dotychczasowych pułapek. Ci, którzy wyjdą z niej żywi, poznają odpowiedzi na pytania, które Streferzy zadają sobie od chwili, gdy znaleźli się w pierwszym labiryncie. Reżyseria: Wes Ball. W rolach głównych: Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Giancarlo Espositio, Aidan Gillen, Ki Hong Lee, Barry Pepper, Will Poulter i Patricia Clarkson.

YouTube player

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/10866/Wiezien-labiryntu%3A-Lek-na-smierc

PROJEKTY SPECJALNE
Maraton Więzień labiryntu

Już 26 stycznia o godzinie 23.00, kina Helios zapraszają na pierwszy maraton w 2018 roku. Zagramy wszystkie trzy części ekranizacji bestsellerowej trylogii Jamesa Dashnera z premierą filmu „Więzień labiryntu: Lek na śmierć”. Po sukcesie wydawniczym, seria również w kinie bardzo szybko zdobyła sobie ogromną widownię i uznawana jest za najlepszą od czasu Igrzysk śmierci. Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć.
Czy jesteście na to gotowi?

Start: 26.01.2018 r. godz. 23.00

Zagramy:

Więzień Labiryntu
Więzień Labiryntu: Próby ognia
Więzień Labiryntu: Lek na śmierć (Premiera!)
Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

YouTube player

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/10804/Maraton-Wiezien-labiryntu

Filmowe Poranki – Tęczowa Rubinka cz.5

Zapraszamy na porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie: Filmowe Poranki – Tęczowa Rubinka! W niedzielę 28 stycznia o godzinie 10:30 zaprezentujemy nowy zestaw bajek:

– Pobudka
– Przepisy ruch drogowego
– Tęczowy makaron
– Konferansjerka
– Kolorowe ochłodzenie
Tęczowa Rubinka jest taka jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem i melodyjką. W czasie pobytu w Krainie Tęczy dziewczynka wciela się w różne role: lekarza, fryzjera, szefa kuchni czy strażaka, pomagając przyjaciołom wychodzić z największych opresji.

Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy również wspaniałe upominki od PLAYMOBIL! *

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/10910/Filmowe-Poranki-%E2%80%93-Teczowa-Rubinka-cz-5

Seans z Cyklu Kino Konesera
„Party”

Janet organizuje domowe przyjęcie w gronie najbliższych, aby uczcić swój awans na ministra zdrowia w brytyjskim rządzie. Wśród gości są prawdziwi ekscentrycy – od zwolennika medycyny alternatywnej po dziwnie podenerwowanego bankiera. Jedynym, który zdaje się kompletnie niezainteresowany całą sytuacją, jest mąż gospodyni. Siedzi osowiały na środku salonu, bez słowa sączy wino i tylko od czasu do czasu puszcza muzykę z płyty winylowej. Sytuacja robi się coraz bardziej napięta… Pełna humoru, ale też ostra satyra o mocnym zabarwieniu politycznym.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=Y-FuSuWienM
Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/10741/Party

Seans z Cyklu Kino Kobiet
„Podatek od miłości”

31 stycznia 2018 – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Podatek od miłości”.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Dziewczyny, widzimy się 31 stycznia!

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/10914/Podatek-od-milosci

Seans z cyklu Kultura Dostępna
„Człowiek z magicznym pudełkiem”

Warszawa, rok 2030. Wydawać by się mogło, że dla Adama (Piotr Polak) lepsze jutro było… wczoraj. Dotknięty zanikiem pamięci bohater musi zacząć wszystko od nowa. Przeprowadza się i rozpoczyna pracę w potężnej korporacji. Poznaje w niej atrakcyjną Gorię (Olga Bołądź), którą jest totalnie oczarowany. Początkowo dziewczyna opiera się jego zalotom, uparcie twierdząc, że nie jest w jej typie. Gdy jednak romans nabiera rumieńców, chłopak dokonuje niebywałego odkrycia. W swoim nowym mieszkaniu znajduje stare radio, które nadaje audycje z lat 50. Okazuje się, że odbiornik emituje również fale umożliwiające teleportację. Podczas jednej z podróży Adam „utyka” w 1952 roku. Zaniepokojona nieobecnością ukochanego Goria podejmuje się fascynującej, ale i niebezpiecznej misji sprowadzenia go z powrotem.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=vD5fOIYMVNU
Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/10730/Czlowiek-z-magicznym-pudelkiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj