Premiery w tomaszowskim Kinie Helios!

0
1773

Ukryte za aplikacją, z której korzystamy, wysyłając wiadomości, gwarne miasto Tekstopolis to miejsce, w którym mieszkają i pracują emotki. Każda z nich ma określone zadanie i jedną konkretną emocję, którą wyraża. Każda oprócz Minka – żywiołowej, energetycznej emotki, która potrafi wyrazić wszystkie emocje. Niestety, wada zagraża całemu telefonowi, dlatego Minek łączy siły z najlepszym przyjacielem – „Piątką” i super-hakreką Matrix, by powstrzymać nadchodzącą katastrofę.

Wspólnie wyruszają w wielką, pełną niespodzianek i przygód podróż po zakamarkach aplikacji, by ocalić Tekstopolis.

YouTube player

Kup teraz!
http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/9712/Emotki–Film

PIERWSZY ŚNIEG

[cid:image002.jpg@01D341F3.D8FCF070]

Szef elitarnej ekipy detektywów (Michael Fassbender) prowadzi skomplikowane śledztwo. Wraz z nadejściem zimy ginie kolejna osoba. Detektyw boi się, że do miasta powrócił seryjny morderca. Z pomocą znakomitej rekrutki (Rebecca Ferguson) zaczyna łączyć stare sprawy kryminalne z nowymi brutalnymi zdarzeniami. Wie, że musi rozwiązać zagadkę zanim spadnie kolejny pierwszy śnieg.

YouTube player

Kup teraz!
http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/9541/Pierwszy-snieg

Wystartowała sprzedaż na pokazy przedpremierowe Gwiezdnych Wojen!

[cid:image003.jpg@01D341F4.68E59B60]

Rey, którą poznaliśmy w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy oraz Finn, Poe i Luke Skywalker kontynuują swoją wielką podróż w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi.

YouTube player

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/Aktualnosci/Szczegoly/id/6090/%22Gwiezdne-wojny%3A-Ostatni-Jedi%E2%80%9D—przedsprzedaz%21

Pokaz Premierowego odcinka Belfra!”
[cid:image004.jpg@01D341F5.161BF400]

Najbardziej popularny serial CANAL+ powraca. Pierwszy odcinek 2. sezonu obejrzysz w naszym kinie!
22 października o 20.30 we wszystkich kinach Helios zaprezentujemy pierwszy odcinek 2. sezonu serialu „Belfer”, oryginalnej produkcja CANAL+.

W roli głównej: Maciej Stuhr. Ponadto na ekranie: Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel, Aleksandra Konieczna („Ostatnia rodzina”), Mirosław Haniszewski i inni.

Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/9935/Belfer—Sezon-2–Premierowy-odcinek-2–sezonu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj