Uderzył w drzewo. Jedna osoba nie żyje, pięć rannych

1
3037

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 13 lipca 2017 roku około  godziny 6.10, na drodze wojewódzkiej nr 726, w Inowłodzu. Volkswagen transporter uderzył drzewo.

Jak wynika ze wstępnej wiedzy kierujący volkswagenem transporterem na łuku drogi uderzył w drzewo. W pojeździe przebywało sześć osób, wśród nich byli obywatele Ukrainy. Kierujący oraz czterech pasażerów z obrażeniami ciała zostało przetransportowanych do szpitali w Rawie Mazowieckiej, Tomaszowie Mazowieckim i Skierniewicach.

Pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej jednego z pasażerów 30-letniego Ukraińca nie udało się uratować. Policjanci ustalili dane pozostałych pasażerów- 3 obywateli Ukrainy w wieku 36, 37, 25 lat i 62-letni Polak, mieszkaniec powiatu skierniewickiego. W czasie usuwania skutków wypadku były utrudnienia w ruchu drogowym. Policjanci zorganizowali objazdy. Ruch został przywrócony po godzinie 10:00. Okoliczności tego wypadku drogowego wyjaśniają policjanci z Tomaszowa.

Wyznaczone zostały objazdy. Dla samochodów osobowych z Inowłodza i Rzeczycy przez miejscowość Glina. Natomiast samochody ciężarowe z kierunku Rzeczycy na Rawę Mazowiecką, a z Inowłodza w kierunku Radomia.

źródło – www.fakt.pl
fot. – OSP Inowłódz

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj