W Inowłodzu powstaje lokal społeczno-kulturalny

0
3089

Jędrzej Dzierżyński, pomysłodawca i założyciel Inicjatywy „Czysta Wieś” w Inowłodzu poinformował nas o powstaniu nowy lokalu o nazwie TŁOKA, w którym wszystkie działania mogą się odbywać – koncerty, spektakle, debaty.

Miejsce, w którym Młodzież i Dzieci będą mogli działać nad swoimi pasjami. 

YouTube player

Zaraz po opublikowaniu tej informacji na Facebook, zaczęło się wielkie sprzątaniu w budynku, w którym niegdyś był sklep.

Rozpoczynamy budowanie nowej przestrzeni! Wspólnej, otwartej. Udało się nam wynająć lokal w Inowłodzu, w którym wszystkie działania mogą się odbywać – koncerty, spektakle, debaty. Miejsce, w którym Młodzież i Dzieci będą mogli działać nad swoimi pasjami. Pracujący będą mogli odpocząć po ciężkim dniu pracy. A Seniorzy parzyć herbatę i piec ciasta. To co najważniejsze – nie będziemy podzieleni, będziemy tam razem.
Zapraszam wszystkich mieszkańców z Gminy Inowłódz, tych którzy przyjeżdżają tu okazyjnie oraz osoby, które nigdy jeszcze nie poznały tego wspaniałego miejsca. Zbudujmy wszyscy razem przestrzeń dla siebie, dla wszystkich.

Co możesz zrobić? 
Po pierwsze i najważniejsze – Przyjdź! Przyda nam się Twoja pomoc w porządkowaniu, malowaniu ścian, porządkowaniu ogrodu.

Masz stare meble, które mogą się przydać? Krzesła, stoliki, kanapę, fotel? A może masz nieużywane przez siebie sprzęty RTV? Napisz do nas czy będzie wpasowywać się w całość. Jeśli będzie super – przywieź!

Jeśli nie jesteś w stanie pomóc nam fizycznie, zawsze może wspomóc cegiełką naszą Fundację Czystej Wsi w działaniach przelewając datek na konto bankowe fundacji z dopiskiem „TŁOKA”. Każda złotówka jest na wagę złota!

Numer konta bankowego: 65 1140 2004 0000 3802 7786 1994
Dane: Fundacja Czystej Wsi 
ul. Klasztorna 59, 97-215 Inowłódz
Tytuł: TŁOKA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj