Zakupy bez wychodzenia z domu w Inowłodzu

0
2386

„Zakupy do domu” są prostym i idealnym rozwiązaniem dla osób starszych oraz osób, które mają problem z poruszaniem, niezależnie od wieku. Usługa jest całkowicie darmowa i nie wiąże się z żadnymi skomplikowanymi umowami. Po prostu, chodzi o ułatwienie sobie i innym życia.

Niejednokrotnie byliśmy w sytuacji gdzie choroba odbierała nam ostatnie siły, a wyjście do sklepu, czy apteki wymagały wspięcia się niczym na wysoką górę. Stąd myśl żeby zamiast się na nią wspinać, można na nią wjechać wyciągiem. I choć brzmi to zbyt prosto, to właśnie o to chodzi – o proste i łatwe udogodnienie.

Wystarczy wykonać telefon lub zapisać się na stronie internetowej www.czystawies.pl i podać potrzebne dane, czyli imię i nazwisko, numer telefonu, adres, a później dostajemy swój identyfikator ułatwiający późniejsze składanie zamówienia. To wszystko zostaje zapisane w naszej bazie, ale w każdej chwili możemy się z niej wypisać. Dane będą wykorzystywane tylko do działań związanych z „Zakupami do domu”. Zapisy przez stronę internetową będą od 1 kwietnia 2018. Później wystarczy podać swoją listę zakupów.

W maju rozpoczną się pierwsze dostawy, w których będziemy współpracować z lokalnymi sklepami. Każdy przedsiębiorca może się do nas zgłosić. Istotą testów jest zwrócenie uwagi na ewentualne problemy zaopatrzeniowe i logistyczne. Warto podkreślić, że dostarczanie zakupów będzie rowerami, dbając o nasze środowisko i kondycje.

Z początku będziemy bazować na wolontariacie. Każdy, niezależnie od wieku, będzie mógł pomóc rozwijać tą usługę. Jesteśmy przekonani, że w późniejszym etapie, zaraz po testach, znajdziemy finansowanie dla naszych Kurierów. Warto pomagać, ale też nie ma wstydu żadnego w tym, że czasem tej pomocy potrzebujemy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz przez stronę internetową.

Kontakt:

Jędrzej Dzierżyński (Inicjatywa Czystej Wsi)

+48 601 749 045

jedrzej.dzierzynski@czystawies.pl

www.czystawies.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj