Zespół Tulia w nowym klipie „Nothing Else Matters”

0
3993

Szczeciński zespół folkowy Tulia, który wyglądem strojów nawiązuje do strojów noszonych w regionie opoczyńskim nagrał cover znanego wszystkim  „Nothing Else Matters” zespołu Metallica.

YouTube player

Zespół tworzą 4 kobiety: Tulia Biczak, Patrycja Nowicka, Dominika Siepka i Joanna Sinkiewicz. 

W październiku 2017 wokalistki nagrały i opublikowały folkową wersję przeboju Depeche Mode „Enjoy the Silence”, który w tym samym miesiącu został udostępniony na oficjalnym fan page’u zespołu na Facebooku.

YouTube player

W lutym 2018 wydały oficjalny teledysk do piosenki, który uzyskał ponad 2,5 mln wyświetleń w serwisie YouTube. W tym samym miesiącu zaprezentowały teledysk do coveru piosenki Dawida Podsiadło „Nieznajomy”, który osiągnął wynik ponad 7 mln wyświetleń na YouTube.

YouTube player
YouTube player

W grudniu mija rok od czasu, kiedy rozpoczęła się nasza przygoda. Tuż przed świętami, po raz pierwszy stanęłyśmy przed kamerą. Utworem od którego zaczęłyśmy nagrania debiutanckich czterech klipów była nasza wersja „Nothing Else Matters” zespołu Metallica – jeden z pierwszych zaśpiewanych wspólnie utworów. Śmiało można powiedzieć, że zdjęcia dokumentują pierwsze chwile zespołu Tulia – naszą historię.Z okazji „rocznicy”, chcemy się nimi z Wami podzielić, a zarazem podziękować za wszystkie piękne i wzruszające momenty, w których z nami byliście. Za Wasze głosy w Opolu, za pozytywną energię, którą nam dajecie, za platynową płytę… ale przede wszystkim za Waszą obecność na naszych koncertach. Pięknie dziękujemy!

– napisały dziewczyny pod swoim klipem na kanale YouTube.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj