Bilety na komunikację miejską w Łodzi kupuj na komórce!

0
2113

Na pewno niejednokrotnie zdarzyły ci się problemy z kupnem zwykłego papierowego biletu na tramwaj czy autobus w Łodzi. Nie musisz jednak się na nie narażać, ponieważ jest alternatywne rozwiązanie – to bilet w twoim telefonie. Jak to działa?

Pomyśl o tym, że możesz kupować bilety na komunikację miejską kilkoma kliknięciami na swoim smartfonie. Wydawałoby się, że to niemożliwe, ale teraz w taki sposób możemy kupować bilety w wielu miastach w Polsce – również w Łodzi. To możliwe za sprawą zaawansowanych aplikacji mobilnych, między innymi takich jak mPay, które pozwalają nam na płacenie mobilnie za różne produkty i usługi, w tym za bilety komunikacyjne.

Aplikacja mPay to prosty i szybki sposób na to, aby kupić bilety Łódź jest jednym z tych miast, które zdecydowało się na taką opcję bardzo szybko. To ukłon w stronę potrzeb mieszkańców, którzy nie zawsze mieli możliwość łatwego zakupienia biletów na autobusy i tramwaje kursujące po mieście. To korzystne rozwiązanie zarówno dla nich, jak i dla miasta, ponieważ pasażerowie mogą łatwiej kupować bilety, z kolei miasto dostaje za to pieniądze.

Jak korzystać z aplikacji do kupowania biletów? To naprawdę bardzo proste. Aplikacja mPay jest dostępna na wszystkie systemy operacyjne. Możemy pobrać ją za darmo ze sklepów konkretnych systemów operacyjnych. Potem wystarczy tylko instalacja i stworzenie swojego konta użytkownika.

Za bilety możemy płacić dwojako. Pierwszy sposób to doładowanie swojej elektronicznej portmonetki przelewem. Wtedy taka portmonetka w aplikacji pozwala nam na kupowanie biletów i pobieranie pieniędzy bezpośrednio z niej. Gdy pieniądze się skończą, robimy po prostu kolejny przelew. Druga opcja to podpięcie pod aplikację karty płatniczej albo kredytowej – wtedy pieniądze pobierane są bezpośrednio z naszego konta czy karty.

Zatem jeśli chcesz jeszcze wygodniej kupować bilety na MPK Łódź, sprawdź już teraz bliżej aplikację mPay pozwalającą na szybkie i łatwe kupowanie biletów elektronicznych. Unikasz kolejek i stresu i oszczędzasz swój czas!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj