„Cień Burzowych Chmur” od wydawnictwa Replika

0
2347

Rozpoczynamy cykl konkursów książkowych z wydawnictwem Replika. 
„Cień Burzowych Chmur” autorstwa Edyty Świętek to epicka opowieść mocno osadzona na płaszczyźnie społeczno-obyczajowej. Fikcja literacka przeplata się z autentycznymi zdarzeniami, a postaci wykreowane przez pisarkę ocierają się o osoby, które dzisiaj spoglądają na nas z kart książek historycznych. 
Autorka poczytnych powieści w brawurowy sposób serwuje osadzoną w realiach wczesnego PRL-u historię rodzinną ze zbrodnią i zemstą w tle. 

Pytania konkursowe:

  1. Gdzie znajduje się siedziba wydawnictwa Replika?
  2. Podaj 3 inne (niż ta co jest jako nagroda) książki autorstwa Edyty Świętek wydane przez wydawnictwo Replika.
  3. Jak brzmi nazwisko rodziny, której losy, przedstawione są w powieści „Cień Burzowych Chmur”?

Odpowiedzi proszę wysyłać na adres: redakcja@naszinowlodz.pl  w temacie pisać: konkurs REPLIKA, a w treści e-maila podać odpowiedź na pytanie oraz swoje dane adresowe. Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do 17 listopada 2017r. włącznie. Z pośród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy jednego zwycięzcę. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

Odbiór nagrody tylko osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru.

Uwaga!!! Konkurs wyłącznie dla fanów profilu NaszInowlodz.pl na facebooku.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych oznacza wyrażenie przez uczestnika zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez portal NaszInowlodz.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj