Pierwsze urodziny kina Helios w Tomaszowie!

0
2320

W najbliższą sobotę, 4 listopada kino Helios w Tomaszowie Mazowieckim będzie świętować swoje pierwsze urodziny! Z tej okazji na Widzów czeka moc atrakcji, bilety w specjalnej cenie (tylko 17 złotych!), liczne konkursy z nagrodami oraz wesołe animacje dla najmłodszych!

Wspólna zabawa rozpocznie się od godziny 11:00, kiedy strefę dla najmłodszych odwiedzą bajkowe postaci.
W programie urodzinowych atrakcji znajdą się także filmowe konkursy z Kołem Fortuny, wesołe animacje w holu kina, pokazy robotów LEGO, warsztaty z Akademią Ciastka, tatuaże dla dzieci oraz malowanie buziek, modelowanie balonów, pokazy iluzji, wspaniałe występy taneczne oraz nowoczesne stanowisko z okularami VR dla wielbicieli wirtualnej rzeczywistości. Oczywiście nie zabraknie tortu urodzinowego i czekoladowej fontanny! Miłą pamiątką z pewnością będzie wesołe zdjęcie wykonane w kinowej fotobudce.

W urodzinowym repertuarze kina Helios każdy Widz z pewnością znajdzie interesującą propozycję dla siebie, bez względu na wiek. Wybierać będzie można spośród najnowszych premier, filmów grozy, wesołych animacji oraz najlepszego polskiego kina! Ponadto z tej okazji obowiązywać będzie wyjątkowa cena biletów – za dowolny seans wszyscy Widzowie zapłacą tylko 17 złotych (do biletów na seanse 3D należy doliczyć opłatę za okulary).

W tym wyjątkowym dniu kino Helios zachęca także do wzięcia udziału w wyjątkowej inicjatywie mającej na celu wsparcie schronisk dla zwierząt oraz oddawanie krwi w jednym z tomaszowskich punktów krwiodawstwa. Regulamin akcji „Pomagamy potrzebującym z kinem Helios” dostępny jest na stronie www.helios.pl<http://www.helios.pl>. Uczmy się wspólnie pomagać innym!

Kino Helios w Tomaszowie Mazowieckim w najbliższą sobotę to pozycja obowiązkowa! Z pewnością nie zabraknie dobrej zabawy i kinowych nowości. Zapowiada się filmowy dzień pełen niespodzianek – zapraszamy do wspólnego świętowania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj