Robert Papis został nowym prezesem LOT w Spale

0
2885

Robert Papis, pomysłodawca i organizator dorocznych Jarmarków Spalskich, jest nowym prezesem Lokalnej Organizacji Turystycznej w Spale. Zastąpi na tym stanowisku Michała Słoniewskiego.

Robert Papis został wybrany nowym prezesem Lokalnej Organizacji Turystycznej w Spale podczas ostatniego zebrania jej członków. Zastąpi Michała Słoniewskiego, inicjatora i założyciela LOT – u, który po 14 latachzrezygnował z funkcji prezesa i odszedł na zasłużoną emeryturę. Na wniosek nowego prezesa LOT powierzył Słoniewskiemu tytuł honorowego prezesa LOT – u. Funkcję wiceprezesów nadal pełnią Wojciech Przetakiewicz oraz Michał Fajbusiewicz. 

– Będę pracował nad dobrym, promocyjnym wizerunkiem Spały i naszej gminy, także w naszym województwie – zapowiada nowy prezes LOT. – Stawiam sobie też za cel, by połączyć całe środowisko, które pracuje na rzecz turystyki w naszej gminie – dodaje. 

Robert Papis z Lokalną Organizacją Turystyczną związany jest od samego początku jej istnienia. Został wyróżniony m.in. przez ministra sportu i turystyki odznaką za zasługi dla turystyki. Jest również członkiem Polskiej Organizacji Turystycznej, która skupia wszystkie lokalne organizacje turystyczne w kraju. Od kilkunastu lat organizuje też Spalski Jarmark Antyków i Rękodzieła Ludowego, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem kolekcjonerów i sprzedawców. Najbliższy już 8 lipca. 

źródło – http://tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj