„Zabójcze maszyny” i inne nowości w Heliosie

0
1974

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim kinie Helios będziemy świadkami trzech premier filmowych.

„Zabójcze maszyny”

Cywilizacja człowieka została zniszczona przez kataklizm. Tysiące lat potem ludzkość dostosowała się do nowych warunków. Gigantyczne miasta przemieszczają się po Ziemi, niszcząc mniejsze metropolie. Tom Natsworthy (Robert Sheehan), pochodzący z przedmieść miasta trakcyjnego – Londynu, walczy o przetrwanie. Na swojej drodze spotyka niebezpieczną uciekinierkę Hester Shaw (Hera Hilmar). Dwa przeciwieństwa, których drogi nigdy nie powinny były się przeciąć, tworzą nieprawdopodobny sojusz. Sojusz, który ma zmienić bieg przyszłości.

YouTube player

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13528/Zabojcze-maszyny

„Miśków 2-óch w Nowym Jorku”

Mianowany na króla Arktyki, sympatyczny Misiek powraca do Ameryki. W Nowym Jorku, z rąk burmistrza, ma odebrać największe z możliwych odznaczeń – Wielki Klucz do Miasta. Na uroczystą galę Misiek stawia się w towarzystwie syna – Juniora, trójki rozbrykanych lemingów oraz dawno niewidzianych przyjaciółek – Olimpii i Very. Niestety w trakcie imprezy ktoś kradnie Wielki Klucz, a wkrótce po tym do telewizji trafia nagranie, na którym widać naszego bohatera… rabującego nowojorskie banki. W jednej chwili, z ulubieńca Ameryki, Misiek staje się najbardziej poszukiwanym zwierzakiem w kraju. A to nie koniec kłopotów, bo z rodzinnego bieguna docierają do Miśka niepokojące wieści… Okazuje się, że bezduszny biznesmen planuje rozpuścić lodowce i zabutelkować całą powstałą z nich wodę. Czy bohater zdoła go powstrzymać, zanim ostatni lodowiec zamieni się w zgrzewkę mineralnej?

YouTube player

Więcej informacji pod adresem: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13531/Miskow-2-och-w-Nowym-Jorku

„Był sobie Deadpool”

Niegrzeczny superbohater powraca w baśniowej wersji filmu „Deadpool 2” dla każdego, z 20 minutami nowych scen i uderzeniową dawką niespodzianek. Gdy ją zobaczysz, zaczniesz się zastanawiać, po jaką cholerę ktokolwiek męczył się z produkcją wersji oryginalnej.

YouTube player

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13725/Byl-sobie-Deadpool

Maraton Władcy Pierścieni

Nocne Maratony Filmowe Helios zapraszają na niezwykłą podróż po Śródziemiu. Przenieś się do baśniowej krainy ludzi, elfów, krasnoludów oraz hobbitów i wraz z bohaterami kultowej serii, przeżyj przygodę swojego życia. Dołącz do Frodo Bagginsa i drużyny Pierścienia w niebezpiecznej wyprawie do Mordoru. Zagramy wszystkie trzy części serii opartej na bestsellerowej powieści J.R.R. Tolkiena. Co więcej, będą to wersje reżyserskie filmów!

Start: 07.12.2018, godz. 23.00 do rana
Zagramy:

  • Władca Pierścieni: Drużyna pierścienia
  • Władca Pierścieni: Dwie wieże
  • Władca Pierścieni: Powrót króla

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

YouTube player

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13835/Maraton-Wladcy-Pierscieni

„Wdowy” Seans z Cyklu Kino Konesera

„Wdowy” to historia czterech kobiet, których nie łączy nic z wyjątkiem długu, pozostawionego im w spadku przez zmarłych mężów, uwikłanych w działalność przestępczą. Kobiety nie mają innego wyjścia, jak wziąć sprawy w swoje ręce i zawiązać spisek, który pozwoli im narzucić światu ich reguły gry.

Start: 10.12.2018 godzina 18:30.

YouTube player

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13705/Wdowy

„Narodziny gwiazdy” Seans z Cyklu Kino Kobiet
[cid:image006.jpg@01D48C89.68AD40E0]
Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Start: 12.12.2018 godzina: 18:30

YouTube player

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13789/Narodziny-gwiazdy

„Cicha noc” Seans z cyklu Kultura Dostępna

Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) z mężem (Tomasz Schuchardt). Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

Start: 13.12.2018 godzina: 13:00; 18:00

YouTube player

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/10736/Cicha-noc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj