Ruszyła VII edycja „Podróży do Betlejem”

0
2580
Reklama

W najbliższy piątek 7 grudnia 2018 r. rusza już VII edycja Podróży do Betlejem w Zakościelu koło Inowłodza.


Kto nie zdąży przyjechać w piątek, będzie mógł wziąć udział w widowisku w sobotę oraz niedzielę w godzinach 16.00 – 19.00.  Kolejne terminy 14-16 grudnia 2018 oraz 4-6 stycznia 2019. To półtoragodzinne widowisko, na które składają się sceny towarzyszące narodzinom Jezusa Chrystusa. Rozgrywa się ono w pięknej, zimowej scenerii ośrodka Fundacji Proem w Zakościelu, w sali widowiskowej, w lesie, nad brzegiem rzeki, w malowniczej, stuletniej willi.

Widzowie są częścią przedstawienia. Gdy wchodzą do Betlejem nic już nie wyglada tak samo, ponieważ są przeniesieni w czasie 2 tysiące lat wstecz. Wędrując do Betlejem doświadczają wszystkimi zmysłami kultury ówczesnych czasów. Słuchają Świątecznego koncertu. Poznają postacie biblijne. Stają się świadkami ciekawych wydarzeń z ich codziennego życia oraz towarzyszą im w niezwykłej podróży do poznania prawdy o narodzeniu Mesjasza.

W ciągu ostatnich dwóch lat w “Podróży do Betlejem” uczestniczyło ok. 16000 osób z całej Polski. Wydarzenie relacjonowały m.in. TVP Łódź, TVN24, Superstacja, RMF FM. W tym roku nie może zabraknąć i Ciebie. Dlatego przeżyj święta na nowo i odwiedź Betlejem w Zakościelu!

YouTube player

Widowisko przygotowane jest przez Fundację Proem we współpracy z Savannah Christian Church, Georgia USA.
Więcej można znaleźć tutaj: http://dobetlejem.proem.pl/

Reklama