czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaŁżykwiat Kasztelański na zamku w Inowłodzu

Łżykwiat Kasztelański na zamku w Inowłodzu

W najbliższą sobotę 27 kwietnia 2019 roku nastąpi otwarcie sezonu rycerskiego w Inowłodzu. Łżykwiat Kasztelański to miłe wydarzenie, które będzie organizowane już po raz drugi. Będzie to dwudniowa impreza głównie dla rekonstruktorów.

Formuła Łżykwiatu jest bardzo swobodna. Nic nie musimy, wszystko możemy. Rozbijamy namioty, ustawiamy kociołki. Pichcimy, gramy w kuba i bule, strzelamy z łuku, szyjemy, muzykujemy, kto ma chęć powłóczyć się po okolicy, to się włóczy :). Ot luźne spotkanie przyjaciół rekonstruktorów.
Datowanie: 1350-1450 .
Z naszej strony zapewniamy ogień, ruszta, trochę jedzonka, stoły i ławy, miejsce pod zamkiem na namioty i dostęp do toalet na zamku. Śpimy w namiotach.
Szanowni Turyści: to impreza niekomercyjna. Nie będzie kramów, pokazów ale oczywiście będzie można sobie z nami (historycznymi) przysiąść, pogadać, pobawić się i oczywiście zrobić fajną fotkę 🙂

RELATED ARTICLES

1 KOMENTARZ

  1. Byłem na tym ale tłumów jakoś nie widziałem tylko pojedyncze osoby które z ciekawości na 5 minut podjechały i jeszcze szybciej pojechały. Nic specjalnego…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH