wtorek, 26 września, 2023
Strona głównaTo już pewne! Market DINO w Inowłodzu

To już pewne! Market DINO w Inowłodzu

Pod koniec 2018 roku rozniosła się wieść o budowie marketu DINO na osiedlu Zamoście w Inowłodzu. Mieszkańcy sądzili, że to zwykła plotka i nie do końca w to wierzyli. Firma “DINO POLSKA” S.A. złożyła jednak do Urzędu Gminy pismo o warunki zabudowy i przedstawiła plan wybudowania nowego marketu. Zgoda na budowę została przyznana i wkrótce ruszą prace budowlane.

Na osiedlu kilkanaście lat temu był już kiedyś sklep spożywczy, ale był on czynny tylko w sezonie letnim i to nie zawsze. Dość szybko właścicielka zaprzestała jego prowadzenia i obecnie pełni on funkcję domu, w którym i tak nikt nie mieszka.

„Inowłodzki” DINO będzie to sklep o powierzchni około 326 m² i będzie usytuowany zaraz przy zjeździe z DK 726 prowadzącej z Opoczna na osiedlową ulicę Tulipanową. Na terenie lokalu będzie 17 miejsc parkingowych oraz stojaki na rowery. Całość placu będzie wyłożona kostką brukową. Dla lepszej estetyki pojawią się z drobne nasadzenia roślin.

Ideę marketów „Najbliżej Ciebie” stworzyliśmy w 1999 roku, kiedy na fundamencie polskiego kapitału, – na terenie województwa wielkopolskiego, – powstały pierwsze sklepy DINO. W kolejnych latach systematycznie pracowaliśmy zarówno nad rozwojem sieci w nowych lokalizacjach, stałym podnoszeniem jakości oraz komfortem robienia zakupów przez naszych klientów.

Dziś Dino Polska jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów w Polsce. Posiadamy ponad 900 placówek zlokalizowanych w województwach: wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim, opolskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, śląskim, mazowieckim, zachodniopomorskim, świętokrzyskim, małopolskim i pomorskim.Satysfakcja Klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego za cel stawiamy sobie świeżość i dobrą jakość oferowanych towarów.

Dzięki znakomicie dopracowanej sieci logistycznej 5 tysięcy produktów, w większości świeżych oraz pod znanymi markami (w tym pełna oferta artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych) trafia zawsze na czas do wszystkich naszych marketów.

źródło: marketdino.pl

RELATED ARTICLES

1 KOMENTARZ

  1. Super wiadomość! Wreszcie będę miała pod domem dobrze wyposażony sklep, a nie tamten z często zgniłymi warzywami i nieświeżą wędliną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -
Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS