środa, 24 lipca, 2024
Strona głównaAKTUALNOŚCIVI Rodzinny Rajd Rowerowy im. Witolda Pileckiego

VI Rodzinny Rajd Rowerowy im. Witolda Pileckiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI edycji Rodzinnego Rajdu Rowerowego imienia Witolda Pileckiego, która pierwsza trasa biegnie z Tomaszowa Mazowieckiego przez Spałę do Konewki i z powrotem druga trasa z Inowłodza przez Spałę do Konewki i z powrotem.

Rajd odbędzie się w niedzielę 19 maja 2019 roku. Zbiórka uczestników rajdu startująca z Tomaszowa Maz. od godziny 09.00 na skwerze przed Urzędem Miasta. Start o godzinie 10.00. Grupa uczestników startująca z Inowłodza, zbiórka od godziny 09.00 na Zamku Kazimierza Wielkiego. Start o godzinie 10.00. Po dotarciu na plac przy bunkrach w Konewce odbędzie się losowanie czterech rowerów turystycznych, poczęstunek i kwiz wiedzy o rotmistrzu Pileckim, na wszystkich uczestników będzie czekał ciepły poczęstunek. Każdy z uczestników rajdu otrzyma okolicznościową koszulkę. Udział w rajdzie jest bezpłatny. Powrót do Tomaszowa około godziny 14.00. Rajd organizowany jest przez stowarzyszenie EMDEK dzięki pomocy i wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta i Urzędu Gminy w Inowłodzu. Partnerami w organizacji są: Powiatowe Centrum Animacji Społecznej im. rotmistrza Pileckiego, firma Lettero i drukarnia AB Druk.

Projekt współfinansowany z budżetu Województwa Łódzkiego.

Zapisy do udziału przyjmowane są w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej w godzinach 08.00- 16.00 pod numerem telefonu 44 724 63 34 i w Urzędzie Gminy w Inowłodzu (dla uczestników z gminy Inowłódz) w godzinach 09:00 – 17.00 pod nr telefonu 537 538 442. Udział w rajdzie jednoznacznie oznacza zaakceptowanie jego regulaminu, który znajduje się na stronie https://www.inowlodz.pl/…/3669-vi-rodzinny-rajd-rowerowy-im…

RELATED ARTICLES

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo fajna inicjatywa wspólnych rodzinnych rajdów rowerowych. Brawo panie Bogdanie. Gmina Inowłódz zasługuje na miano najlepszej turystycznej gminy w łódzkim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH