wtorek, 26 września, 2023
Strona głównaAKTUALNOŚCIJak przyszłość gminy Inowłódz?

Jak przyszłość gminy Inowłódz?

Przyszłość gminy Inowłódz leży w rękach mieszkańców. Każdy z Was może zabrać głos w sprawach, które dotyczą Ciebie i Twojej rodziny. Zadecydujmy razem o przyszłości naszej gminy.

W związku z realizowanymi przez Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. D. Bieńkowska, C. Ulasiński, J. Szymańska pracami nad „Strategią Rozwoju Gminy Inowłódz”, kierujemy do Was zaproszenie do wzięcia udziału w spotkaniu konsultacyjnym, na którym zaprezentowane zostaną główne przedsięwzięcia rozwojowe planowane na lata 2014-2020. Spotkanie ukierunkowane będzie na dyskusję nad działaniami szczególnie istotnymi z punktu widzenia mieszkańców oraz na zdiagnozowaniu kluczowych problemów gminy.

Spotkanie będzie okazją do zgłoszenia Waszych sugestii, postulatów zmian, czy uzupełnień do przygotowywanej strategii. Zależy nam, by wizja rozwoju gminy Inowłódz była spójna z potrzebami mieszkańców.

Spotkanie odbędzie się 02.10.2014r. w Zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu, ul. Zamkowa 7 o godzinie 18:30 i potrwa do półtorej godziny.

Zapraszamy serdecznie!

decyduj

więcej o wydarzeniu tutaj

RELATED ARTICLES

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -
Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS