czwartek, 22 lutego, 2024
Strona głównaAKTUALNOŚCINajlepsze włoskie lody z tomaszowa są już w Inowłodzu!!!

Najlepsze włoskie lody z tomaszowa są już w Inowłodzu!!!

Z początkiem lipca w Inowłodzu przy ulicy Tamka prowadzącej nad Pilicę, przystań kajakową i miejsce plażowania pojawiła sie budka z lodami. Dzialalność otworzyła tutaj ta sama firma, która od wielu lat produkuje lody rzemieślnicze typu „włoskie” w budynku tomaszowskiego dworca PKP.

Lody te zrobiły furorę w całym powiecie tomaszowskim. W sezonie nie rzadko musimy postać w kolejce nawet 30 minut żeby skoszować ich nietuzinkowego smaku. Teraz mamy je w Inowłodzu. Podstawowym smakiem lodów włoskich jest śmietankowy. Cyklicznie co jakiś czas oferowane są inne smaki takie jak: czekoladowy, truskawkowy, pistacjowy i inne. Cenowo prezentuje się od 3,50 zł za małego loda, średni – 4,50 zł i 5,50 zł za dużego, którego nie każdy da radę zjeść 🙂

Oprócz włoskich oferowane też są lody w gałkach w różnych smakach. Ponadto możemy skosztować pysznych napojów mrożonych Granita w cenie 5zł za kubek. W ofercie nie zabrakło również gofrów z bitą śmietaną i owocami. Dla spragnionych są też inne zimne napoje takie jak Coca Cola, herbata mrożona, isotonic czy też piwo bezalkoholowe. Na miejscu są też stoliki i krzesełka, przy których możemy spokojnie sobie posmakować pyszności.

RELATED ARTICLES

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS