czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaNowości filmowe w tomaszowskim Heliosie na nowy tydzień

Nowości filmowe w tomaszowskim Heliosie na nowy tydzień

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim kinie Helios będziemy świadkami jednej przedpremiery „Angry Birds 2” i dwóch premier „Wyprawa Magellana” i „Piłsudski”.

„Angry Birds 2” – PRZEDPREMIERA
Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg da o sobie znać, Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną, tworząc superteam, który ma ocalić ich domy.

YouTube player

Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16064/Angry-Birds-2-Film

PREMIERY „Wyprawa Magellana”
Flota pięciu potężnych okrętów opuszcza Sewillę w 1519 roku pod dowództwem odważnego podróżnika – Ferdynanda Magellana wraz z jego załogą liczącą ponad 200 marynarzy. Trzy i pół roku później do tego samego portu dopływa już tylko jeden statek z zaledwie kilkunastoma osobami na pokładzie pod kierownictwem Juana Sebastiano Elcano. Wyprawa dookoła świata zakończyła się sukcesem, co jednak wydarzyło się w jej trakcie?

YouTube player

Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16408/Wyprawa-Magellana

„Piłsudski” – PREMIERA
To nie miało prawa się stać! Jest rok 1901. Józef Piłsudski „Ziuk” (Borys Szyc) po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami jego życia – żoną (Magdalena Boczarska) i kochanką (Maria Dębska). Przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany za terrorystę, Piłsudski wraz z najbliższymi współpracownikami nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, szmuglowaniem bomb, zuchwałym napadem na pociąg, by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę.

YouTube player

Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16049/Pilsudski

PROJEKTY SPECJALNE
Wystawa o Legionach Piłsudskiego w naszym kinie!!! Z okazji premiery filmu „Piłsudski” w dniach 13 – 15 września 2019r. w Kinie Helios Tomaszów Mazowiecki, odbędzie się wystawa materiałów dotyczących działalności Marszałka Józefa Piłsudskiego i jego Legionów w regionie piotrkowskim.
Ekspozycja nosi tytuł „1914-1919. Piotrków i piotrkowianie w czasie wojny i okupacji” i składa się z dziesięciu, specjalnie przygotowanych plansz, na których będzie można zobaczyć archiwalne materiały dotyczące Legionów Polskich ukazane przez pryzmat dziejów regionu piotrkowskiego. Wystawa dostępna będzie dla wszystkich, przez cały weekend, począwszy od piątku 13 września, do niedzieli 15 września 2019r., w holu kina Helios Tomaszów Mazowiecki.Materiały zostały udostępnione przez Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim.Ponadto w sobotę o godz. 18:00, przed seansem filmu „Piłsudski”, Dyrektor Tomaszowskiego Oddziału Archiwum Państwowego w Piotrkowie Trybunalskim wygłosi prelekcję nawiązującą do tematyki wystawy. Zapraszamy do rezerwacji oraz zakupu biletów.Helios Tomaszów Maz

„Mała syrenka” – celebracja 30-lecia animacji Disneya (14 i 15 wrzesień godz. 12:00)
Skocz w wir podwodnych przygód „na morza dnie” i zobacz prawdziwy disneyowski klasyk na wielkim ekranie. Widowiskowa animacja, barwne postacie i nagrodzona dwoma Oscarami muzyka zachwyci nowe pokolenie widzów.
Ariel, obdarzona duchem odkrywcy syrena żyje w Atlantyce, podwodnym królestwie jej surowego ojca. Jest oczarowana światem ludzi i wbrew zakazowi króla Trytona często wypływa na powierzchnię. Pewnego dnia podczas sztormu ratuje życie młodemu księciu. Zdecydowana, by stać się człowiekiem, zawiera układ z przebiegłą wiedźmą morską Urszulą. Ceną za ludzką postać jej jest piękny głos. Z pomocą przyjaciół: gadatliwego Florka i nadwornego kompozytora Sebastiana, Ariel musi zdobyć miłość księcia i ocalić królestwo – czeka ich szalony wyścig z czasem!

YouTube player

Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16569/Mala-syrenka

„Magiczne noce” – seans z cyklu Kino Konesera (16 wrzesień godz. 18:30)
Rzym, lato 1990 roku. Trwają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Maradonaeliminuje Włochów z finału, a carabinieri wyławiają z Tybru ciało uznanego producenta filmowego. Jego młoda kochanka wskazuje winnych – trzech początkujących scenarzystów. Antonino, Luciano i Eugenia trafiają na posterunek, gdzie spędzają intensywną noc. Na nowo przeżywają ostatnie burzliwe i emocjonujące 30 dni, które wywróciły ich życie do góry nogami. Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16388/Magiczne-noce
„(Nie)znajomi” – seans z cyklu Kino Kobiet (18 wrzesień godz. 18:30)
Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

YouTube player

Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16369/%28Nie%29znajomi

„Maksymiuk. Koncert na dwoje” – seans z cyklu Kultura Dostępna (19 wrzesień godz. 13:00 i 18:00)
Dyrygent Jerzy Maksymiuk i jego żona Ewa tworzą szczególny związek. Charyzmatyczny maestro, odnoszący sukcesy w świecie muzyki, w życiu codziennym wydaje się być całkowicie bezradny i zagubiony bez pomocy żony. To ona wspiera go w codziennych, najprostszych czynnościach i podejmuje za niego wiele życiowych decyzji. Kamera towarzyszy artyście w trakcie pracy z wybitnymi muzykami i orkiestrami. Ukazuje fascynujący świat genialnego twórcy, pochłoniętego do granic szaleństwa przez partytury. Poznamy także artystę od strony prywatnej. Ten drugi portret pełen jest barwnych epizodów, drobnych słabości, ale i kłopotliwych natręctw. Film opowiada o miłości, wielkiej pasji, talencie i jeszcze większej cenie – płaconej za ten talent.

YouTube player

Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16391/Maksymiuk–Koncert-na-dwoje

FILMY TYGODNIA „Polityka”
W „Pitbullu” Patryk Vega zajął się policją, w „Botoksie” wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=jTZgRj1D0_4 Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16222/Polityka

„To: Rozdział 2”
Zło wkrada się do miasteczka Derry położonego w stanie Maine co 27 lat. „To: Rozdział 2” ponownie gromadzi znanych nam z części pierwszej, dorosłych już bohaterów, którzy spotykają się prawie trzydzieści lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie „To”. Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=FzIYJfZcFmEKup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/16051/To%3A-Rozdzial-2

„Toy Story 4”
Całą uwagę Chudego zawsze pochłaniała przede wszystkim opieka nad Andym, a potem nad Bonnie. Ale kiedy w pokoju Bonnie pojawia się nowa zabawka o imieniu Sztuciek, wielka wyprawa ze starymi i nowymi znajomymi u boku pokaże Chudemu, jak wielki może być świat dla zabawki. Sam Sztuciek – projekt rękodzielniczy będący połączeniem łyżki z widelcem – bynajmniej nie uważa się za zabawkę i najchętniej w ogóle zrezygnowałby z udziału w przygodzie. Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=N-ZfV27__W0Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/15856/Toy-Story-4

RELATED ARTICLES

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH