Cztery premiery w Kinie Helios

0
1735
Reklama

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim kinie Helios będziemy świadkami przedpremiery, czterech premier oraz informacja o projektach specjalnych.

„Wyszczekani”- przedpremiera

Szalona komedia. Max, pracujący dla policji rottweiler, samotnik w typie macho, zostaje wysłany na prestiżową wystawę psów, by zbadać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami. Niestety, zostaje tam wysłany wraz ze swym partnerem – człowiekiem, co rodzi mnóstwo zaskakujących i zabawnych sytuacji.

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11769/Wyszczekani

„Futrzaki ruszają na ratunek”

Maksiu to kot, który marzy o karierze muzycznej i wielkiej sławie. Natura poskąpiła mu jednak talentu, a nieustanne ćwiczenie śpiewu pozbawiło dachu nad głową. Wyrzucony przez swego pana, znajduje schronienie na leśnej wyspie u Bobo, bobra, który najbardziej na świecie ceni sobie ciszę i spokój. Wspólne mieszkanie jest uciążliwe dla obu futrzaków, szczególnie tak od siebie różnych. Jednak gdy stają w obliczu nieziemskiej katastrofy ruszają na ratunek innym zwierzętom i przekonują się, że najważniejsza w życiu jest przyjaźń i pomoc tym, którzy jej potrzebują.

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11790/Futrzaki-ruszaja-na-ratunek

„Bella i Sebastian 3”

Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce, żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody.

Start 31.05.2018 godzina 15:30

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11752/Bella-i-Sebastian-3

„Pozycja obowiązkowa”

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11961/Pozycja-obowiazkowa

„Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”

W czeluściach mrocznego i groźnego przestępczego półświatka, Han Solo zaprzyjaźnia się ze swoim przyszłym drugim pilotem Chewbaccą i poznaje hazardzistę Calrissiana. Tak rodzi się legenda jednego z najbardziej kultowych bohaterów w historii kina, znanego z późniejszej sagi Gwiezdne wojny.

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11760/Han-Solo%3A-Gwiezdne-wojny—historie

Liga Mistrzów UEFA – Finał
[cid:image006.jpg@01D3F206.4B7990A0]
Transmisje Ligi Mistrzów po raz pierwszy ekranach kin sieci HELIOS. UEFA Champions League w jakości Full High Definition zobaczymy w kinach sieci HELIOS dzięki platformie nc+.
Zapraszamy wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na pełne emocji sportowe spotkania! Niepowtarzalne warunki panujące w sali kinowej sprawią, że oglądanie piłkarskich zmagań stanie się niezwykle realistyczne. Widzowie będą mogli odnieść wrażenie podziwiania meczu wprost ze stadionowych trybun. Liga Mistrzów UEFA to międzynarodowe europejskie klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone tylko dla najlepszych drużyn zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych oraz rozgrywane na europejskich stadionach.

Start 26.05.2018 godzina 20.30

Więcej informacji pod adresem: http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11698/Liga-Mistrzow-UEFA—Final

Filmowe Poranki: Strażak Sam cz.1

Zapraszamy na porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Strażak Sam cz.1. W niedzielę 27 maja o godz. 10.30 zaprezentujemy zestaw bajek:

Królowie i zamczyska
Szaleństwo na punkcie pizzy
Katastrofa pod psem
Autobus w opałach
Szpiegowskie intrygi

„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom Pontypandy w rozwiązywaniu ich problemów.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Tego dnia przed seansem będziemy gościć prawdziwego strażaka, który pokaże nam swój strój oraz opowie o swojej pracy i o bezpieczeństwie, które jest bardzo ważne! Przygotujcie się na super zabawę!

Zapraszamy również na kolejne spotkanie z Filmowymi Porankami: Tomek i Przyjaciele cz. 1 w dniu 10 czerwca o godzinie 10:30!

Więcej informacji pod adresem: http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12028/Filmowe-Poranki%3A-Strazak-Sam-cz-1

Seans z Cyklu Kino Konesera
„Dziewczyna we mgle”
[cid:image008.jpg@01D3F206.4B7990A0]

W małej, odizolowanej od świata, górskiej mieścinie młoda dziewczyna wychodzi z domu do kościoła, ale nigdy tam nie dociera. Na miejscu zaginięcia pojawia się charyzmatyczny detektyw Vogel, znany z przykuwania uwagi mediów. Kiedy poszukiwania nastolatki nie przynoszą rezultatów, bezpodstawnie kieruje swoje podejrzenia na nauczyciela literatury. Vogel ignoruje brak twardych dowodów i brnie w oskarżenia. Kiedy coraz trudniej jest ukryć matactwa w śledztwie, sprawa przyjmuje zupełnie inny obrót.

Start 28.05.2018 godzina 18:30

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11849/Dziewczyna-we-mgle

Seans z cyklu Kultura Dostępna
„Cicha noc”

Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) z mężem (Tomasz Schuchardt). Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

Start 31.05.2018 godzina 13:00; 18:00

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=pGsNYQOFsjk

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/10736/Cicha-noc

Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios 1-3 czerwca 2018
[cid:image010.jpg@01D3F206.4B7990A0]
Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku!

W ramach licznych atrakcji zapraszamy na bogaty repertuar filmów dla najmłodszych, familijnych oraz przygodowych:

Bella i Sebastian 3 – kolejna część przygód Belli i Sebastiana, tym razem w towarzystwie przesympatycznych szczeniaczków Atosa, Portosa i Aramisa,

Futrzaki ruszają na ratunek – Maksiu to kot, który uwielbia śpiewać, a Bobo jest bobrem, który ceni sobie spokój. Tak różne charaktery muszą jednak połączyć swoje siły, by spieszyć innym zwierzętom z pomocą.

Wyszczekani – Max to pracujący dla policji rottweiler, który ma niesfornego partnera – człowieka. Wspólnie muszą rozwikłać kryminalną zagadkę podczas prestiżowej wystawy psów, a to spowoduje mnóstwo zaskakujących i zabawnych sytuacji.

Han Solo: Gwiezdne Wojny – Historie – zobaczcie sami jak narodziła się legenda jednego z najbardziej kultowych bohaterów w historii kina, znanego z późniejszej sagi Gwiezdne wojny.

Na ten szczególnie atrakcyjny repertuar zapraszamy również w dniu 31 maja!

Weekend dnia dziecka w kinach Helios to również konkursy z nagrodami, atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy! Od 1 do 3 czerwca kina Helios będą należały do dzieci!

Więcej informacji: http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/Aktualnosci/Szczegoly/id/6361/Weekend-Dnia-Dziecka-w-kinach-Helios-1-3-czerwca-2018

Reklama