poniedziałek, 17 czerwca, 2024
Strona głównaAKTUALNOŚCIDodatkowe patrole w gminie

Dodatkowe patrole w gminie

W spotkaniu uczestniczyli: Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Maz mł. insp. Szymon Herman, Wójt Gminy Inowłódz Bogdan Kącki. W ramach zawartego porozumienia między Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Maz a władzami gminy Inowłódz przewidziane są dodatkowe służby tomaszowskich funkcjonariuszy na terenie podległym gminie Inowłódz.

Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Maz mł. insp. Szymon Herman, oraz wójt Gminy Inowłódz Bogdan Kącki mając na celu poprawę bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie gminy Inowłódz, podpisali porozumienie w sprawie zorganizowania służb ponadnormatywnych. Zagwarantowana w porozumieniu kwota 6 tys. złotych pozwoli na realizację 30 służb przez umundurowane patrole piesze. Ich zadaniem jest zapobieganie wszelkim zachowaniom mogącym stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa osób i mienia lub naruszającym porządek publiczny, reagowanie na przypadki popełniania wykroczeń szczególnie uciążliwych dla społeczeństwa oraz eliminowanie zachowań aspołecznych wśród obywateli. Dodatkowe ośmiogodzinne patrole piesze funkcjonariusze rozpoczęli od 16 lipca br i będą trwały przez całe wakacje.

Warto nadmienić, że porozumienie o dodatkowe patrole Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim mł Insp. Szymon Herman zawarł również z Prezydentem Miasta, który na ten cel przeznaczył 20 tysięcy złotych, Starostą tomaszowskim na kwotę10 tysięcy złotych i Wójtem Gminy Tomaszów Mazowiecki w kwocie 16 tysięcy złotych. Dzięki zawartej umowie na ulicach miasta i w rejonie Zalewu Sulejowskiego są dodatkowe patrole Policji, które dbają o bezpieczeństwo.

źródło – tomaszow-mazowiecki.policja.gov.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH