niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaAKTUALNOŚCIDom Seniora w Ujeździe poszerza ofertę o intensywną rehabilitację

Dom Seniora w Ujeździe poszerza ofertę o intensywną rehabilitację

Codzienna opieka lekarska, szeroka oferta rehabilitacyjna, terapia zajęciowa, dietetyczna kuchnia, spokojna okolica i przyjazna atmosfera –  to tylko wybrane elementy oferty Domu Seniora w Ujeździe k. Tomaszowa Maz.

Placówka jest wyspecjalizowanym ośrodkiem  świadczącym kompleksową opiekę dla osób starszych, schorowanych i niepełnosprawnych podczas pobytów krótko i długoterminowych. Wśród podopiecznych są zarówno osoby dotknięte chorobami otępiennymi w przebiegu choroby Alzheimera i Parkinsona jak i osoby po udarach, zawałach czy złamaniach.

Atutem ośrodka jest personel. Większość pracowników to osoby z wieloletnim doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Seniorzy uczestniczą w zajęciach rehabilitacyjnych, terapii zajęciowej oraz aktywizują się zgodnie z zaleceniami lekarskim. Do dyspozycji seniorów jest też ogród i  miejsce kultu religijnego.


Jesienią bieżącego roku placówka dokonała zakupu nowoczesnych urządzeń rehabilitacyjnych takich jak system do dynamicznego odciążenia pacjenta czy tor do reedukacji chodu. Urządzenia te znacząco przyspieszają powrót podopiecznych do samodzielności.
Ceny za pobyt stały rozpoczynają się od 3.200 zł miesięcznie.

Zobacz oferty pracy dla opiekunek seniora w Niemczech: https://senioport.pl/oferty-pracy-opieka.

Informacje i zapisy: 608-412-974
Adres obiektu: ul. Łąkowa 3, Ujazd (dojazd od strony Niewiadowa).

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH