G-N8HC0LQYDH G-N8HC0LQYDH
niedziela, 21 kwietnia, 2024
Strona głównaAKTUALNOŚCIEuropejski Dzień Seniora w Królowej Woli

Europejski Dzień Seniora w Królowej Woli

20 Października obchodziliśmy Europejski Dzień Seniora i właśnie z tej okazji dziś w Domu Ludowym w Królowej Woli odbyło się spotkanie, którego organizatorami byli seniorzy z lokalnych Kół z Inowłodza i Królowej Woli, Powiatowego Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Maz.

Po raz drugi gospodarzem wydarzenia jest Klub Senior +. Dzień Seniora to świetna okazja do spotkania i integracji środowiska seniorów oraz przedstawicieli lokalnych instytucji i organizacji działających na rzecz osób starszych. Spotkanie uświetnił występ ludowego zespołu dziecięcego Cekinki. Następnie na scenie pojawili się seniorzy którzy wystąpili z własnym programem artystycznym. W tym wyjątkowym dla seniorów dniu nie mogło zabraknąć życzeń i podziękowań. Najaktywniejsi seniorzy zostali uhonorowani medalami przez Wójta Gminy Inowłódz Pana Bogdana Kąckiego.

Po oficjalnej części przyszedł czas na zabawę. Przy akompaniamencie muzycznym Dariusza Zawistowskiego seniorzy oraz zaproszeni goście chętnie ruszyli na parkiet.

„Senior” – to słowo brzmi dumnie, a Państwo jesteście wspaniałym przykładem tego, że będąc seniorem wciąż można się rozwijać. Dajecie wiele od siebie, działacie w różnych obszarach a my cieszymy się, z efektów Waszej wspaniałej pracy. Swoją postawą udowadniacie, że na marzenia nigdy nie jest za późno. Dziękujemy Wam za trud włożony w wychowanie kolejnych pokoleń. Jeszcze raz życzymy wszystkim seniorom dużo zdrowia, pogody ducha, długich i szczęśliwych lat, pięknej jesieni życia.

źródło – https://www.inowlodz.pl/

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH