Filmowe Poranki: Tomek i Przyjaciele, cz. 7

0
1109

Zapraszamy do kina Helios w Tomaszowie Mazowieckim na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Tomek i Przyjaciele, cz. 7. W niedzielę 26 maja o godzinie 10.30 zaprezentujemy zestaw bajek:

  • Tomek i Przyjaciele: Opowieść o odwadze.

„Tomek i Przyjaciele” to animowany serial dla dzieci o przygodach małej niebieskiej lokomotywy o imieniu Tomek. Dzięki swojej pracowitości Tomek jest numerem 1 i tym samym przykładem dla innych. Jest zawsze uśmiechnięty i kiedy tylko może chętnie pomaga innym. Podczas swojej codziennej pracy Tomek i jego przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód i ciągle uczą się czegoś nowego.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy również wspaniałe upominki od PLAYMOBIL! *

Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy” upominek.

Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 16 czerwca o godzinie 10:30! Tym razem zaprezentujemy zestaw filmów „Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 1”.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci. Szczegóły na stronie: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/15439/Filmowe-Poranki%3A-Tomek-i-Przyjaciele–cz–7