G-N8HC0LQYDH G-N8HC0LQYDH
środa, 17 kwietnia, 2024
Strona głównaINOWŁÓDZGarażówka w Ino już w najbliższą niedzielę!

Garażówka w Ino już w najbliższą niedzielę!

Już czwarty rok z rzędu zapraszamy na Garażówkę w Ino! Tym razem odbędą się dwie: 16 lipca oraz 13 sierpnia, w godzinach od 11.00 do 15.00 lub ostatniego klienta, na placu bazy kajakowej pAGAj.

Jest to inicjatywa mieszkanki Inowłodza, która pewnego sierpniowego dnia 2020 roku odbierała paczkę z paczkomatu w Inowłodzu. Gdy zaczął padać deszcz, razem ze swoim synkiem schroniła się pod altaną pAGAja – wypożyczalnia kajaków, organizacja spływów kajakowych. Spotkała tam właściciela owej altany i w trakcie rozmowy narodził się pomysł zorganizowania w tym fajnym miejscu wyprzedaży garażowej.

I tak, od września, ruszyły słynne już Garażówki w Ino. Są one organizowane w miesiącach letnich, a w tym roku edycja wakacyjna: w lipcu i sierpniu.

W Garażówkach może wziąć udział każdy kto ma przedmioty, których szkoda wyrzucić, a są mu już niepotrzebne. Przecież mogą przydać się komuś innemu! Potrzeba też trochę czasu i chęci! W tym roku do udziału zaproszone są również dzieci (pod opieką rodziców), aby mogły ćwiczyć swoją przedsiębiorczość.

Nie może zabraknąć również nabywców, którzy lubią kupować ciekawe rzeczy używane i dawać im drugie życie.

Najbliższa Garażówka już w przyszłą niedzielę! Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, pozna nowych ludzi oraz spędzi miło czas w doborowym towarzystwie.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH