czwartek, 30 listopada, 2023
Strona głównaAKTUALNOŚCIGminny Dzień Kobiet 2022 w Inowłodzu

Gminny Dzień Kobiet 2022 w Inowłodzu

Tradycji stało się zadość. W Inowłodzu, na Placu Kazimierza Wielkiego, 8 marca 2022 r. odbył się Gminny Dzień Kobiet. Panowie z Gminy Inowłódz jak co roku postarali się o oryginalne uczczenie tego jakże pięknego dnia.

W tym roku również nie było nam dane zaprezentować się Paniom na scenie i na kolejny rok musimy odłożyć nasze popisy wokalne i aktorskie. Jednak co się odwlecze to nie uciecze. Przynajmniej mamy taką nadzieję. Tym razem postanowiliśmy „poprzeszkadzać” Paniom w spacerach po Inowłodzu i w samym jego centrum stanęła fotobudka, w której piękniejsza część Inowłodza mogła sobie zrobić zdjęcia. Panowie radni: Roman Rodakowski, Arkadiusz Łon, Janusz Wilkowiecki, Piotr Krotosz, Sławomir Rozwadowski z Przewodniczącym Rady Gminy Inowłódz Panem Robertem Pawłowskim oraz Wójtem Gminy Inowłódz Panem Bogdanem Kąckim na czele zajęli stanowiska i każdej Pani, która postanowiła nas odwiedzić wręczali kwiaty. Dreszczyku emocji dodawała loteria z atrakcyjnymi nagrodami, w której wygrać można było: zestawy kosmetyków od firmy YIGIT Sp. z o.o., vouchery, zestaw upominkowy, kosze słodyczy, oraz kupony do SPA.

Sponsorami, którzy wsparli naszą loterię byli:

RESTAURACJA „ZAJAZD SPALSKI”,

CARSKA WIEŻA,

SPORT BAR & PIZZA OLIMPIJSKA,

HOTEL MOŚCICKI RESORT & CONFERENCE,

HOTEL PREZYDENT SP. Z O.O.,

CAFE BONA & PIZZA,

RESTAURACJA „KARCZMA SPALSKA”,

OKS ZACISZE W SPALE,

PAŃSTWO WIESŁAWA I TOMASZ RYTYCHOWIE – SKLEP SPOŻYWCZO – PRZEMYSŁOWY,

PAŃSTWO JOLANTA I JAN ŻAKOWIE – SKLEP SPOŻYWCZY.

Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy.

Mamy nadzieję, że Paniom się podobało. Każdy Wasz uśmiech jest dla nas, mężczyzn, motywacją, by z każdym kolejnym rokiem coraz bardziej, Was, drogie Panie zaskakiwać. I o jednym możemy Was zapewnić. My już z niecierpliwością czekamy na przyszły rok.

Tekst/Foto: Piotr Gawin

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS