Gminny Koncert Kolęd 2022

0
384
Reklama

Boże Narodzenie już dawno za nami, kartki kalendarza nieubłagalnie przypominają o upływającym czasie. Jednakże, ten najpiękniejszy czas w roku i związane z nim tradycje warto jednak przedłużyć, aby trwale pozostały w naszej pamięci.

Każdego roku od wielu lat w styczniu w Gminie Inowłódz odbywa się Gminny Koncert Kolęd. W związku z sytuacją epidemiczną tegoroczny koncert miał inną formułę i przeniósł się do sieci. Mieszkańcy gminy mogli przesyłać nagrania własnym wykonaniem
kolęd, pastorałek czy piosenek świątecznych. Efekty nagrań internauci mogą obejrzeć na Facebooku oraz stronach internetowych GCK w Inowłodzu, Gminy Inowłódz oraz portalu Nasz Inowłódz.

Warto poświecić czas na obejrzenie całego nagrania. Swoje umiejętności wokalne i muzyczne zaprezentowali:

Niepubliczne Przedszkole TPD – Oddział Gminny w Inowłodzu, Paulina Guźniczak, Malwina Warczyk, Maria i Maja Niemiec, Gminny Dziecięco – Młodzieżowy Zespół Ludowy „Cekinki”, Zespół Ludowy „Brzustowianie” oraz Zespół Ludowy „Królowianie”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, żywimy nadzieję, że kolejny koncert kolęd będziemy mogli oglądać na żywo.

Tekst: A. Ciołak

Reklama