środa, 24 lipca, 2024
Strona głównaGminny Koncert Kolęd 2022

Gminny Koncert Kolęd 2022

Boże Narodzenie już dawno za nami, kartki kalendarza nieubłagalnie przypominają o upływającym czasie. Jednakże, ten najpiękniejszy czas w roku i związane z nim tradycje warto jednak przedłużyć, aby trwale pozostały w naszej pamięci.

Każdego roku od wielu lat w styczniu w Gminie Inowłódz odbywa się Gminny Koncert Kolęd. W związku z sytuacją epidemiczną tegoroczny koncert miał inną formułę i przeniósł się do sieci. Mieszkańcy gminy mogli przesyłać nagrania własnym wykonaniem
kolęd, pastorałek czy piosenek świątecznych. Efekty nagrań internauci mogą obejrzeć na Facebooku oraz stronach internetowych GCK w Inowłodzu, Gminy Inowłódz oraz portalu Nasz Inowłódz.

Warto poświecić czas na obejrzenie całego nagrania. Swoje umiejętności wokalne i muzyczne zaprezentowali:

Niepubliczne Przedszkole TPD – Oddział Gminny w Inowłodzu, Paulina Guźniczak, Malwina Warczyk, Maria i Maja Niemiec, Gminny Dziecięco – Młodzieżowy Zespół Ludowy „Cekinki”, Zespół Ludowy „Brzustowianie” oraz Zespół Ludowy „Królowianie”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, żywimy nadzieję, że kolejny koncert kolęd będziemy mogli oglądać na żywo.

YouTube player

Tekst: A. Ciołak

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH