czwartek, 25 lipca, 2024
Strona głównaHelios Tomaszów LIGA MISTRZÓW UEFA - Finał 23.08.2020

Helios Tomaszów LIGA MISTRZÓW UEFA – Finał 23.08.2020

Szanowni Państwo, przed nami finał Ligi Mistrzów UEFA, który możemy obejrzeć na żywo w kinie Helios Tomaszów Mazowiecki.

Liga Mistrzów UEFA na ekranach kin Helios!

Wielkie, sportowe emocje na najwyższym poziomie powracają! Na początku marca nikt nie podejrzewał, że cały piłkarski świat stanie na głowie i aby poznać najlepszą klubową drużynę Europy kibice będą musieli czekać aż 5 miesięcy… Jednak pewne pytania nie mogą pozostać bez odpowiedzi! Już w sierpniu transmisje najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich zagoszczą ponownie na ekranach kin Helios.

Kumulacja piłkarskich wydarzeń będzie naprawdę ogromna, tym bardziej, że kibice na całym świecie są już bardzo stęsknieni sportowych emocji na najwyższym poziomie, a obecny system rozgrywek zupełnie nie przypomina dotychczasowego schematu! W ciągu niecałych dwóch tygodni odbędzie się aż siedem pojedynków prawdziwych, europejskich gigantów. Wszystko to sprawi, że sierpień będzie najbardziej piłkarskim miesiącem od lat.

Wielki finał zostanie rozegrany w niedzielę 23 sierpnia, godzina 20:50!!!

https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/Aktualnosci/Szczegoly/id/7103/Liga-Mistrzow-UEFA-w-kinach-Helios

Helios zaprasza wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na spotkania najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na wielkim ekranie. Bilety na transmisje meczów Champions League dostępne są pod adresem: www.helios.pl/liga_mistrzow oraz w kasach kin Helios w całej Polsce. Tego nie można przegapić – na widzów czekają wyjątkowe, sportowe emocje!

Zrób selfie w przerwie meczu i wygraj drona!!! https://konkursy.helios.pl/landing/ligamistrzow?utm_source=dfp&utm_medium=rectangle&utm_campaign=liga_mistrzow_konkurs

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 49 kinami mającymi łącznie 277 ekranów i niemal 53 tysiące miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych
w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH