G-N8HC0LQYDH G-N8HC0LQYDH
niedziela, 21 kwietnia, 2024
Strona głównaIdealny czas na relaks w kinie Helios!

Idealny czas na relaks w kinie Helios!

Ostatni weekend stycznia, a wraz z nim kolejna porcja filmowych nowości plus oczywiście szansa na nadrobienie zaległości z repertuaru Heliosa. Jednym słowem na filmową nudę nie ma czasu, a bycie kinomanem zobowiązuje, prawda? Nic tak dobrze nie poprawia nastroju jak doskonały film w niezastąpionej atmosferze sali kinowej.

Piątek to „weekendu początek”… ale to również dzień premier! Helios przygotował dla widzów różnorodne gatunkowo kąski. Pierwszy z nich przypadnie do gustu w dużej mierze kobiecej części widowni. Tytuł mówi sam za siebie: „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, a więc szykuje się niezła komedia o męskich słabościach, sile przyjaźni i miłości w wydaniu znanych już widzom bohaterów pierwszej części. Po tym filmie już nic nie będzie takie jak dawniej – Panowie strzeżcie się!

YouTube player

W repertuarze Heliosa na widzów czeka również kilka hitów, które wciąż walczą o najwyższe miejsca na podium. Niezłego galimatiasu w polskich kinach narobił film „Koniec Świata, czyli Kogel Mogel 4” od początku bije rekordy popularności, bawi widzów do łez i funduje wszystkim powrót do czasów dobrych polskich komedii. Doskonałe opinie widzów i krytyków są najlepszą wizytówką filmu. Tak jest w przypadku tego filmu.

YouTube player

Przebojem również wdarł się na szczyty „Spider-Man. Bez drogi do domu”, który osiąga sukcesy frekwencyjne w każdym kraju, w którym jest wyświetlany. Aktualnie walczy z Avatarem o 3 miejsce wśród najbardziej kasowych filmów wszech czasów. Kto nie miał jeszcze okazji zobaczyć pajączka w akcji weekend jest do tego najlepszym momentem.

YouTube player

Sympatyków biografii powinien ucieszyć fakt, iż w repertuarze kin Helios znajdą film „Gierek”. Historia jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci XX wieku dla polskiej historii. Twórcy filmu przygotowali film o człowieku jego sile i słabościach. Nie jest to bynajmniej kino polityczne jak mogłoby się wydawać. Na ekranie mimo charakteryzacji widzowie rozpoznają wiele gwiazd polskiego kina.

YouTube player

Weekendowy i rodzinny czas pomogą wypełnić wszystkim widzom zwierzaki występujące w muzycznej animacji, która króluje obecnie na ekranach kin. To fantastyczna przygoda z Busterem Moonem oraz jego ekipą w przebojowym filmie „Sing 2”. Przed bohaterami większe marzenia, jeszcze większe wyzwania i największy występ ever! Wszystko zaczyna się teraz, na wielkim ekranie kinowym!

YouTube player

30 stycznia cykl Filmowe Poranki zaprezentuje najmłodszym widzom przygody najbardziej znanej lokomotywy na świecie – „Tomek i Przyjaciele”. Dzięki swojej pracowitości Tomek jest numerem jeden i tym samym przykładem dla innych. Jest zawsze uśmiechnięty i kiedy tylko może chętnie pomaga innym. Seanse organizowane pod szyldem Helios dla Dzieci to wspaniałe animacje, moc atrakcji, konkursy z super nagrodami, najlepsze bajki, wyjątkowe filmy oraz kino dla całej rodziny!

YouTube player

31 stycznia w cyklu Kino Konesera Helios zaprezentuje komedię „Szef roku”. Film ukazuje do czego zdolny jest wyrachowany mocodawca pragnący osiągnąć swój cel. Uruchamia lawinę nieszczęść, której nie da się zatrzymać. Ten film to przenikliwe studium charakterów, a równocześnie przesiąknięta kąśliwym humorem satyra społeczna na środowisko pracy.

YouTube player

3 lutego w ramach cyklu Kultura Dostępna Helios zaprasza na film „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”. Widzowie nie będą mieli czasu na złapanie oddechu w trakcie seansu z PRL-owskim Królem Ucieczek, jak był nazywany Zdzisław Najmrodzki. Film zrealizowany z niesamowitą pieczołowitością, inteligentnym humorem, perfekcyjną rolą Dawida Ogrodnika i najlepszą polską muzyką lat 80-tych! Do tego filmu chce się wracać.

YouTube player

Repertuar Heliosa niezmiennie oferuje fantastyczne seanse każdego dnia tygodnia. Aby dobrze zaplanować nadchodzące dni, warto już dziś zajrzeć na stronę www.helios.pl, zapoznać się z poszczególnymi tytułami i zaopatrzyć w kinowe bilety. Warto przy tym pamiętać o heliosowej zasadzie: „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”!

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH