G-N8HC0LQYDH G-N8HC0LQYDH
niedziela, 21 kwietnia, 2024
Strona głównaIKS Inowłódz z nowym szkoleniowcem!

IKS Inowłódz z nowym szkoleniowcem!

Nowym szkoleniowcem IKS Inowłódz został Grzegorz Brzeski, który wraca do seniorskiej piłki po krótkiej przerwie. 38-letni trener prowadził ostatnio młodzieżową drużynę Ceramiki Opoczno rocznik 2008. Wcześniej między innymi seniorski zespół LKS Białaczów, z którym wywalczył awans do klasy A po reaktywacji drużyny opierając skład na młodych zawodnikach. Prowadził również drużyny w klubach: Kaja Opoczno, Feniks Opoczno oraz ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński.

Posiada licencję trenerską Uefa B, odbył staże między innymi w: I drużynie Ruchu Chorzów u trenerów Juana Ramóna Rochy oraz Krzysztofa Warzychy, w Akademii Ruchu Chorzów w drużynach Centralnych Lig Juniorów i Makroregionalnych (dwukrotnie) u trenerów: Bogusława Pietrzaka oraz Mateusza Michalika oraz w Akademii Polonii Warszawa.

Jako zawodnik bronił barw: KS Ceramiki Opoczno, KS Ceramiki Paradyż, LKS Mniszków, LKS Sparta Ostrów, KS Opoczno Gorzałków, LKS Pogoń Różanna, ZLKS WOY Bukowiec Opoczyński, LKS Januszewice, LKS Białaczów i w ostatnim sezonie MKS Ceramika II Opoczno.

Witamy na pokładzie ! Życzymy powodzenia i samych sukcesów ! ?⚪️?

Poprzedni trener Kamil Szymczak pracował z IKS od roku 2016 roku. Wszyscy wiecie, że to Kamil miał ogromny wkład w sukcesy naszego zespołu. W drugim sezonie 2017/2018 prowadzenia grupy seniorskiej zdobył awans do klasy A, po to by w kolejne dwa sezony, przygotować zespół do awansu do klasy okręgowej. Wielkie zaangażowanie i determinacja trenera i zawodników, dała upragniony awans do klasy okręgowej w sezonie 2020/2021. Dziś nasz zespół to zgrany team, który udowodnił, że może stawać do gry z bardziej doświadczonymi zespołami i może wygrywać. Potwierdza to utrzymanie się w klasie okręgowej.

W imieniu zarządu, zawodników, działaczy oraz kibiców naszego klubu, dziękujemy trenerowi Kamilowi Szymczakowi za wkład w rozwój piłki nożnej w naszym klubie.

Wierzymy, że jako osoba o wielkiej pasji do piłki nożnej, nadal będziesz się rozwijał i stawiał coraz wyższe cele, sobie i kolejnym drużynom. Zapewne nasze rozstanie przyniesie nowe możliwości każdej stronie, dlatego w tym miejscu dziękujemy Ci Kamilu, że mogliśmy liczyć na Twoją pomoc i za wszystkie emocje, które mieliśmy okazję wspólnie przeżywać.

DZIĘKUJEMY Trenerze !

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH