piątek, 1 grudnia, 2023
Strona głównaAKTUALNOŚCIInowłódz i Tomaszów w TVP

Inowłódz i Tomaszów w TVP

W najbliższą niedzielę tj. 15 stycznia o godz. 13.55 w TVP 1 będzie emitowany kolejny odcinek programu „Zakochaj się w Polsce” zatytułowany „Szlakiem Rzeki Pilicy”, poświęcony głównie największym atrakcjom turystycznym Tomaszowa Mazowieckiego.

Ekipa telewizyjna z TVP 1 odwiedziła nasze miasto we wrześniu 2016 roku, realizując jeden z odcinków nowego wtedy programu „Zakochaj się w Polsce”. Kręcony nad środkową Pilicą odcinek, oprócz opactwa w Sulejowie i kościółka św. Idziego w Inowłodzu, poświęcony został głównie Skansenowi Rzeki Pilicy, PTT „Groty Nagórzyckie” i Rezerwatowi Przyrody „Niebieskie Źródła”.

Redaktor prowadzący, którym jest Tomasz Bednarek, znakomity aktor teatralny i filmowy, szerszej publiczności znany z roli Jacka Boreckiego w serialu „Klan”, w programie kręconym w Skansenie wcielił się także w postać „młynarza”.
Warto też dodać, że w 2016 roku Skansen i Groty odwiedziła łącznie rekordowa liczba 78 000 gości, co najlepiej świadczy o atrakcyjności tych wyjątkowych miejsc, dla wielu turystów stanowiących najlepszą „wizytówkę” naszego miasta.

źródło – Skansen Rzeki Pilicy
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -Radny Powiatu
Tomaszów Mazowiecki

Most Popular

Recent Comments

Obserwator on Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław on Kolejna porażka IKS