środa, 24 lipca, 2024
Strona głównaAKTUALNOŚCIJak kilka wizyt w salonie kosmetycznym poprawi Twoją sylwetkę?

Jak kilka wizyt w salonie kosmetycznym poprawi Twoją sylwetkę?

Zabiegi służące modelowaniu sylwetki wykonane są po to, aby wyszczuplić ciało, czy poprawić proporcje. Ich zadaniem jest również ujędrnienie skóry. Dzięki nim możesz pozbyć się zbędnych komórek tłuszczowych z określonych miejsc. Gabinet Kashmir Spa oferuje kilka rodzajów takich zabiegów. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu w celu uzyskania więcej informacji na ich temat.

Terapia falą uderzeniową. Na czym polega ten zabieg?

Modelowanie sylwetki za pomocą terapii falą uderzeniową opiera się na komplementarnych działaniach fal akustycznych i elektrycznych. O tych pierwszych można powiedzieć to, że wpływają na mikrokrążenie oraz likwidowanie ubocznych produktów przemiany materii. W efekcie tego dochodzi często do zmniejszenia obrzęków. Ponadto również fale akustyczne poprawiają elastyczność i teksturę skóry. Dodatkowo także spowalniają procesy starzeniowe. Wszystko to dzięki temu, że uwalniają one czynniki, które stymulują rozrastanie się fibroblastów. Wskutek czego powstają nowe, zagęszczone pama kolagenu. Sam zabieg trwa około 30 minut. Polecamy odwiedzić salon kosmetyczny Kashmir Spa i dowiedzieć się więcej na jego temat! Zajrzyj również na stronę → https://kashmirspa.pl/oferta/modelowanie-sylwetki/eat-skin-shock-btl-terapia-fala-uderzeniowa/. Wchodząc na nią poznasz szczegóły naszej usługi. 

Lipoliza iniekcyjna. Wszystko na temat tego zabiegu!

Czy wiesz, jak w nieinwazyjny sposób, pozbyć się nadmiaru tłuszczu z najbardziej opornych partii takich jak pośladki, brzuch, boczki, uda, czy plecy? Zastosuj innowacyjną terapię, jaką jest lipoliza iniekcyjna. Podczas tego zabiegu modelowania sylwetki wstrzykiwane są substancje czynne. Powodują one rozbijanie komórek tłuszczowych, które w następnej kolejności w sposób naturalny wydalane są z organizmu. Jesteś zainteresowany naszą usługą? Kliknij w link, aby dowiedzieć się o niej więcej → https://kashmirspa.pl/oferta/modelowanie-sylwetki/lipoliza-iniekcyjna/. Musisz jedynie pamiętać o tym, że lipoliza iniekcyjna nie jest metodą walki z otyłością!

Czym jest kriolipoliza?

Podczas kriolipolizy usuwane są komórki tłuszczowe obecne w tkance podskórnej. Ten zabieg polecany jest osobom, które mają miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej. Sprawdź naszą ofertę → https://kashmirspa.pl/oferta/modelowanie-sylwetki/kriolipoliza/.

Czy warto wykonać zaffiro termolifting ciała i twarzy?

Kashmir Spa Gdańsk oferuje zaffiro termolifting ciała i twarzy. Warto go wykonać, ponieważ pierwsze efekty widać od razu! Pierwsze rezultaty to poprawa owalu i uniesienie policzków. Chcesz poznać szczegóły tego zabiegu? Wejdź na stronę → https://kashmirspa.pl/oferta/modelowanie-sylwetki/zaffiro-termolifting-ciala-i-twarzy/.[artykuł sponsorowany]

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH