piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaJest szansa na aptekę w Inowłodzu

Jest szansa na aptekę w Inowłodzu

Kilka dni temu został ogłoszony pisemny przetarg nieograniczony na najem lokalu użytkowego pod nową działalność farmaceutyczną.

Ostatnia działalność tego typu nie była apteką, a punktem aptecznym i niestety nie można było kupić wszystkich leków jakie lekarze przepisywali na recepcie. Spory czynsz i brak klientów doprowadziły do szybkiego jej zamknięcia.

W obecnym przetargu do wynajęcia jest lokal użytkowy składający się z 5 pomieszczeń o łącznej powierzchni 106,75 mkw znajdującego się w budynku Ośrodka Zdrowia w Inowłodzu przy ulicy Tuwima 4, stanowiącego własność Gminy Inowłódz w celu prowadzenia działalności farmaceutycznej. Lokal wyposażony jest w energię elektryczną, wodno-kanalizacyjną, łącze telefoniczne oraz CO.

Być może przyszłego najemce zachęci niska cena wywoławcza za 1 mkw wynajmowanego lokalu, która wynosi 5,00 zł netto + 23% VAT.

Otwarcie ofert nastąpi 13 grudnia 2019 roku o godzinie 11.00 w Urzędzie Gminy Inowłódz, ul. Spalska 2, Budynek B. Więcej informacji o przetargu i umowy do pobrania TUTAJ.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments

Obserwator NA Co dalej z TŁOKĄ?
Don Wacław NA Kolejna porażka IKS
G-N8HC0LQYDH